Emocjonujący mecz w Wejherowie. Tytani zremisowali ze Szczypiorniakiem Olsztyn 33:33 [ZDJĘCIA]

Tomasz Smuga
W 20. kolejce spotkań II ligi Tytani Wejherowo przed własną publicznością zremisowali ze Szczypiorniakiem Olsztyn 33:33. Do przerwy wejherowski zespół prowadził 17:13.

Fani piłki ręcznej, którzy w minioną sobotę (27 lutego) zjawili się w hali sportowej wejherowskiego Zespołu Szkół nr 1 nie mogli narzekać na brak emocji. Mecz Tytanów Wejherowo z wyżej notowanym rywalem Szczypiorniakiem Olsztyn rozgrywany był w szybkim tempie.

Przed tym spotkaniem wejherowski zespół zapowiadał, że chce się zrewanżować za porażkę z rundy jesiennej. Wówczas Szczypiorniak ograł Tytanów 33:25.

Po pierwszej połowie wydawać by się mogło, że żółto-czerwoni mogą zrealizować swój cel. Tytani na przerwę schodzili zasłużenie prowadząc 17:13.

O tym, że mecz zakończył się podziałem punktów zadecydowały ostatnie jego sekundy.

Po 20. kolejkach Tytani Wejherowo plasują się na piątym miejscu w tabeli. Następne spotkanie rozegrają 5 marca w Koszalinie, gdzie zmierzą się z miejscową Gwardią (6 miejsce).