Gmina Łubowo. Oczyszczalnia ścieków w Strychowie zostanie rozbudowana

Paweł Brzeźniak
Paweł Brzeźniak
Andrzej Łozowski, wójt gminy Łubowo podpisał umowę z firmą Bionor Sp. z o.o. reprezentowaną przez Zbigniewa Dyka - dyrektora spółki dotyczącą „Zaprojektowania i wykonania rozbudowy oczyszczalni ścieków w m. Strychowo, Gmina Łubowo”, w formule zaprojektuj i wybuduj.

Gmina Łubowo. Oczyszczalnia ścieków w Strychowie zostanie rozbudowana

W skład zadania wchodzi wykonanie dokumentacji projektowej wraz z wszelkimi, uzgodnieniami, nadzór autorski oraz wykonanie rozbudowy istniejącej oczyszczalni. Celem jest zwiększenie wydajności oczyszczalni ścieków.

Inwestycja jest przewidziana do dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, zgodnie ze wstępną promesą dotyczącą realizacji przez Gminę Łubowo inwestycji: Zaprojektowanie i wykonanie rozbudowy oczyszczalni ścieków w Strychowie.

dofinansowanie 2.500.000 zł
całkowita wartość inwestycji - 5.719.500 zł

Gazeta Lubuska. Ewakuacja w Zielonej Górze. W garażu były bomby

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gniezno.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie