Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Gnieźnieński szpital otrzymał nagrodę Firmy Roku

Hanna Komorowska-Bednarek
Hanna Komorowska-Bednarek
Nagroda Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców w kategorii „Medycyna”, w tym roku powędrowała do rąk Dyrektora Szpitala, Grzegorza Sieńczewskiego i jego zastępcy ds. Medycznych, Mateusza Hena.

15 grudnia, Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie otrzymał nagrodę dla najlepiej prosperującej placówki medycznej w ramach tegorocznej edycji „Orłów Przedsiębiorczości”. Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiebiorcy.pl zdecydowała o przyznaniu nagrody gnieźnieńskiemu szpitalowi w kategorii „Medycyna”. Szpital Pomnik Chrztu Polski został doceniony za rozwój w kontekście rozbudowy oraz zarządzanie placówką. W opinii podmiotu oceniającego placówki, szpital w Gnieźnie został punktowany najwyżej.

- Od wielu lat nagradzamy placówki medyczne, a ten rok jest bez wątpienia wyjątkowy. Wszystkim medykom w dobie pandemii bijemy brawa i bez wątpienia takie brawa należą się gnieźnieńskiemu szpitalowi. Jedna z nagród jest dla szpitala, druga dla pana wicedyrektora. Od kilkunastu lat trwa budowa szpitala, a lada moment będzie oddany. Będzie służył nie tylko lokalnej społeczności, ale wszystkim, którzy kiedyś będą chcieli inwestować na terenie Gniezna

– mówił Robert Składowski, prezes Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców, wręczając Mateuszowi Henowi nagrodę w postaci pamiątkowego dyplomy i złotej statuetki. - To nie tylko mój udział, ale praktycznie cztery zarządy, czterech starostów, wielu dyrektorów szpitala się zmieniało, ale personel medyczny jest praktycznie ten sam, patrzący z nadzieją na to, że przejdziemy wreszcie do nowego budynku i będziemy mogli ludziom, naszym pacjentom, zapewnić godziwe warunki – mówił Mateusz Hen.

To nagroda wszystkich pracowników szpitala

- Działania szpitala, personelu medycznego, całej administracji zostały docenione. Szpital otrzymał nagrodę w kategorii „Medycyna”. Jest to efekt długiego i wspólnego działania, dużego poświęcenia dyrektora medycznego, który przez ostatni rok czuwał nad nadzorowaniem szpitala. Jest to także zasługa organu prowadzącego –

relacjonował Grzegorz Sieńczewski, dziękując Staroście Gnieźnieńskiemu, Piotrowi Gruszczyńskiego za dotychczasowe osiągnięcia. Zgodnie z jego słowami, nagroda to nie tylko zasługa obecnej kadry szpitala, ale też poprzednich dyrektorów i władz powiatu. W czasie budowania nowego szpitala Gniezno miało aż czterech starostów.

Nagrody zostały wręczone osobiście przez zarząd Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców. W tym roku, z uwagi pandemii koronawirusa nie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Statuetki przekazano w budynki szpitala.

Gnieźnieński szpital otrzymał nagrodę Firmy Roku

od 7 lat
Wideo

iPolitycznie - Przemysław Czarnek

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gniezno.naszemiasto.pl Nasze Miasto