Polecamy

Summertime MŁYN Rock'n'roll
[2/11]

Summertime MŁYN Rock'n'roll

Klub Muzyczny Młyn zaprasza na najgorętszą imprezę tego lata!
Wstęp 5pln

Zagrają Maple Creek, The Black Bones oraz DiscoPogo. Zaczniemy najpierw od indie rocka, później podniesiemy temperaturę soczystym rock'n'rollem, a na koniec uniesiemy się rockowo funkowym smakiem z Poznania!

MAPLE CREEK
To indie rockowy zespół z Gniezna, założony w większości przez członków zespołu Solution. W skład wchodzą: Jakub Franczak, Jacek Naftyński, Marcin Sypniewski oraz Łukasz Igliński.

The Black Bones https://www.facebook.com/TheBlackBonesOfficial/
The Black Bones to rock’n'rollowe ''cuatro'', które powstało w połowie 2015 roku z inicjatywy dwóch najlepszych przyjaciół - Michała Rolewskiego i Marka Fiałkowskiego. To połączenie klasycznego brzmienia rock'n'rolla z elementami muzyki blues rocka czy jazzu. Bonsi swoją energią i charyzmą wywołują gorączkę, którą nie tak łatwo zbić. Zespół nagrał i wydał album EP ''Baby Let It Roll'', na którym znajdują się trzy autorskie utwory. Premiera EPki miała miejsce 18 maja 2016 roku podczas koncertu w Klubie Pod Minogą w Poznaniu. Pod koniec 2016 roku zespół przyjął w swoje szeregi wcześniej już zaprzyjaźnionego basistę Marcina Sypniewskiego. Nieco później dołączył do składu klawiszowiec - Jakub Franczak. Obecnie chłopaki pracują nad nowym materiałem i niedługo wejdą do studia, by go zaprezentować.

DiscoPogo https://www.facebook.com/DiscoPogo/
DiscoPogo! Energiczni jak disco i nieokiełznani jak pogo, z nutką włoskiego temperamentu. Jesteśmy zespołem z Poznania, który funkcjonuje od czerwca 2015 roku, choć aktualny skład ukształtował się niedawno – w maju 2016 roku. W grudniu 2016 nagraliśmy i wydaliśmy album EP ,,DiscoPogo" z 4 autorskimi utworami. Nasze motto brzmi: Bawimy się na poważnie!. Z pozoru paradoksalne, jednak najlepiej oddaje naszą postawę. Bawimy się tworząc muzykę. Daje nam to wiele radości, satysfakcji i – co przy zabawie najważniejsze – nigdy się nie nudzi! Z pewnością nie nazwalibyśmy tego zwykłym „brzdąkaniem”. Muzyka jest dla nas tym, czym tlen dla człowieka, woda dla roślin, publiczność dla artysty – elementem niezbędnym do funkcjonowania. Z tego względu poważnie podchodzimy do swojej działalności, ciągle się doskonaląc i dostarczając naszym słuchaczom coraz to nowych emocji. W związku z tym, nie zamykamy się w kręgu tylko jednego gatunku muzycznego. Nasza muzyka to mieszanka rocka, metalu, czasem folku, czy nawet klimaty lat ’70. Jak widać, utwory DiscoPogo stanowią połączenie różnych stylów, co oznacza, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie! Członkowie zespołu: Vincenzo Corsini, Maciej Brusiło, Łukasz Konera, Marcin Wyrwiński, Krzysztof Krzywosiński.

Najnowsze wiadomości

reklama