Gniezno. Klub Karate Inochi z kolejnym sukcesami [FOTO]

Hanna Komorowska-Bednarek
Aż sześciu zawodników 6. listopada reprezentowało KK Inochi Gniezno na zawodach, które odbyły się w Bydgoszczy.

Klub Karate Inochi z Gniezna przyzwyczaił już mieszkańców Pierwszej Stolicy Polski do sukcesów. Tym razem na turnieju BUSHI-DO CUP 2021 w Bydgoszczy (6.11) zawodnik Marcin Woliński w konkurencji kumite indywidualne mężczyzn -75kg się na trzecim miejscu zdobywając brązowy medal. Bernadetta Kuleczka w konkurencji kata indywidualne seniorek również wywalczyła trzecie miejsce zdobywając brązowy medal.

Nasze młodsze zawodniczki-Zuzanna Gbur oraz Barbara Cieślińska w kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat zajęły ex aequo trzecie miejsce. Natomiast Jolanta Woźniak startując w kumite indywidualnym oraz kata indywidualnym dziewcząt 12-13 lat w obu konkurencjach zajęła piątą pozycję. W zawodach wzięli również udział Alicja Kaszyńska oraz Kacper Majchrzak zajmując tym razem dalsze pozycje.