Gniezno: MKS "Mieszko" Gniezno kontra MKS "Pogoń" II Szczecin [FOTO, VIDEO]

Magdalena Smolarek
W sobotnie popołudnie na stadionie miejskim przy ul. Strumykowej odbył się mecz piłkarski Mieszka Gniezna z Pogonią II Szczecin (rezerwą ekstraklasową). Po pierwszej połowie MKS Mieszko Gniezno prowadził 4:0! Ostatecznie gnieźnianie wygrali 4:0, bo wynik w drugiej połowie się nie zmienił. Zobaczcie jak wyglądała pierwsza połowa meczu!

Gniezno: MKS "Mieszko" Gniezno kontra MKS "Pogoń" II Szczecin

W sobotę na swoim stadionie MKS Mieszko Gniezno podejmował MKS Pogoń II Szczecin. Po pierwszej połowie prowadzili gnieźnianie 4:0. Żadna bramka nie padła w drugiej połowie.
W całym meczu drużyna z Gniezna wygrała z Pogonią II Szczecin 4:0.