Klub Karate Inochi z Gniezna z kolejnymi sukcesami. Z Mistrzostw Polski JKA wrócili z kilkoma medalami!

opr
6 czerwca 2021 w miejscowości Tarnowo Podgórne odbyły się MP JKA Polska. Klub Karate Inochi Gniezno reprezentowało sześciu zawodników: Zuzanna Gbur, Alicja Kaszyńska, Jolanta Woźniak, Kacper Majchrzak, Bernadetta Kuleczka oraz Filip Zyguła.

Jolanta Woźniak wywalczyła złoto w konkurencji kata indywidualne 12 lat oraz złoty medal w kumite indywidualnym 12 lat. Bernadetta Kuleczka zwyciężyła w kategorii Kobiety 18+ zdobywając mistrzostwo Polski. Filip Zyguła uplasował się na trzecim miejscy zdobywając brązowy medal.

Klub Karate Inochi z Gniezna z kolejnymi sukcesami. Z Mistrz...