Kolejny remis Iskry Szydłowo. Dziesięć goli Pogoni Łobżenica!

Wiesław Szmagaj
Iskra Szydłowo zremisowała kolejny mecz. Tym razem podzieliła się punktami z Obrą Kościan fot. Wiesław Szmagaj
W meczu IV ligi Iskra Szydłowo zremisowała na swoim boisku z Obrą Kościan. W Czarnkowie Noteć pokonała Lubuszanina Trzcianka.

Kolejny remis zanotowała Iskra Szydłowo. Tym razem podzieliła się punktami z Obrą Kościan. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 (0:0). Po pierwszej, bezbramkowej połowie bramkę dla naszego zespołu zdobył Mateusz Górny w 78. minucie, po podaniu Łukasza Skwarka. Niestety, Iskra krótko cieszyła się prowadzeniem, bo w 80. minucie goście wyrównali rezultat na 1:1. Mimo starań obydwu drużyn wynik nie uległ już zmianie.

Szydłowianie zajmują obecnie dziesiąte miejsce w rozgrywkach, mając na koncie 44 punkty. Prowadzi Unia Swarzędz (65 pkt.), przed Nielbą Wągrowiec (64).

W V lidze w Czarnkowie doszło do konfrontacji prowadzącej Noteci z Lubuszaninem Trzcianka. Zwyciężyli gospodarze 4:2, umacniając się na pozycji lidera. Pogoń Łobżenica zagrała w Szamotułach, gdzie wykazała się niezwykłą skutecznością, pokonując Spartę aż 10:3!