Mieszko Gniezno pokonuje na zakończenie sezonu Sokoła Kleczew 3:0 [ZDJĘCIA]

Paweł Brzeźniak
Mieszko Gniezno pokonuje na zakończenie sezonu Sokół Kleczew 3:0
Mieszko Gniezno pokonuje na zakończenie sezonu Sokół Kleczew 3:0 Paweł Brzeźniak
W ostatnim meczu tegorocznego sezonu III ligi 2 grupy piłkarskiej Mieszko Gniezno pewnie pokonał na swoim stadionie Sokoła Kleczew 3:0.

Na stadion przy ulicy Strumykowej zdecydowało się przyjść niespełna 100 kibiców. Pogoda zachęcała dzisiaj bardziej do spędzenia czasu nad wodą, a poza tym Mieszko już od pewnego czasu przestał się liczyć w walce o II ligę.

Rozstrzygnięcie w sobotnim meczu padło pod koniec meczu. Najpierw w 89 minucie bramkę z rzutu karnego strzelił Damian Pawlak, który kilkanaście minut wcześniej otrzymał żółtą kartkę. Rywali dwukrotnie dobił Adam Konieczny, który strzelił gole w doliczonym czasie.

Awans do II ligi wywalczyły rezerwy Lecha Poznań. Mieszko zajął bardzo dobre piąte miejsce, tracąc do zwycięzcy ligi 14 punktów. Z ligi spadają: Wda Świecie, Wierzyca Pelplin, i Chemik Bydgoszcz.