18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Mistrzostwa Powiatu SZS w Unihokeja.Drużyna z Niechanowa przeszła do dalszego etapu

W Niechanowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu SZS w Unihokeja.

W zawodach udział wzięły zawodniczki z gimnazjum z Niechanowa, Łubowa oraz z placówki nr 1 w Gnieźnie. Mecze trwały 3x10 min. Rozgrywały się one systemem każdy z każdym.

Pierwszy mecz zagrały Dziewczyny z Gniezna i Łubowa. Zacięte spotkanie zakończyło się remisem - 4:4.

Kolejny mecz rozegrał się pomiędzy Łubowem a Niechanowem. Pierwsza połowa przebiegała spokojnie kończąc się wynikiem 0:4 , natomiast w drugiej nastąpiło "nieporozumienie" pomiędzy obroną a bramkarką , co zakończyło się punktem dla przeciwniczek. Zawodniczki odrobiły stratę i wrzuciły do bramki jeszcze 2 razy piłeczkę, kończąc tercje wynikiem 1:6.Ostatnie 10 minut dziewczyny z Niechanowa grały spokojnie i z rozwagą. Miały 5 bramek przewagi. Przeciwniczką udało się jeszcze raz wrzucić piłeczkę do bramki Pauliny Mikołajczak. Magdalena Krawczyk oraz Laura Czerniak strzeliły dwie ostatnie bramki w tym spotkaniu. Wynik końcowy to 2:8 dla gospodarzy.

Ostatni mecz rozegrał się pomiędzy Niechanowem a Gnieznem. W dwudziestej siódmej sekundzie pierwszą bramkę dla Niechanowa strzeliła Magdalena Krawczyk. Wynik nie zmienił się przez następne 9 min i 33 sekundy. W przedostatniej tercji przeciwniczki zaczęły grać bardziej agresywnie, co nie spodobało się niechanowskim zawodniczką. Do wyższego wyniku przyczyniła się Magdalena Krawczyk i Dominika Rogulska, które do wyniku dorzuciły 3 punkty. Kończąc tercję wynikiem 4:0.
Przeciwniczki były rozdrażnione, że nie udało im się zdobyć ani jednego punktu. W ostatniej tercji dziewczyny z Niechanowa pokazały klasę i utrzymały zerowy wynik z przeciwniczkami. Katarzyna Kasprzyk oraz kapitan drużyny - Magdalena Krawczyk dorzuciły po jednej bramce. Mecz zakończył się wynikiem: 6:0

Miejsca drużyn przedstawiły się następująco:
3 miejsce - drużyna z Gniezna
2 miejsce - drużyna z Łubowa
1 miejsce - drużyna z Niechanowa

Do Mistrzostw Rejonu zakwalifikowała się drużyna z Niechanowa. Sędzią był Piotr Wojciechowski.