MISTRZOWIE AGRO: wyniki pierwszego etapu. Finał wojewódzki od 20.09

Łukasz Cieśliński
Łukasz Cieśliński
Zaktualizowano 
W plebiscycie MISTRZOWIE AGRO zostaną przyznane tytuły Rolnik Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich Roku oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Roku. Mieszkańcy Wielkopolski wybiorą także Sołtysa Roku i Sołectwo Roku. Zwycięzcy odbiorą dyplomy i nagrody podczas uroczystej gali i awansują do ogólnopolskiego finału plebiscytu.

KLIKNIJ i zobacz aktualne wyniki głosowania:

Rolnik Roku
Sołtys Roku
Gospodyni Roku
Koło Gospodyń Wiejskich Roku
Sołectwo Roku
Gospodarstwo Agroturystyczne Roku

____________________

Możesz jeszcze zgłosić swoich kandydatów:

KLIKNIJ i zgłoś nominację

– Nominacje kandydatów do nagród zgłaszają partnerzy i patroni akcji - różne organizacje rolnicze i wiejskie oraz samorządy - mówi Adam Pawłowski, redaktor naczelny "Głosu Wielkopolskiego". – Jednak zgłoszenia mogą przesyłać także mieszkańcy wielkopolskich wsi.

Plebiscyt MISTRZOWIE AGRO w Wielkopolsce zostanie przeprowadzony po raz drugi – Co prawda w minionych latach tworzyliśmy różne rankingi najpopularniejszych rolników, sołtysów i kół gospodyń wiejskich, jednak w tym roku plebiscyt zyskał nowy wymiar, szczególną rangę i prestiż oraz ogólnopolski zasięg – dodaje Adam Pawłowski.

Głosowanie będzie prowadzone jednocześnie we wszystkich województwach w Polsce, a laureaci zostaną nagrodzeni na każdym poziomie – powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Zwycięzcy z Wielkopolski w każdej kategorii, oprócz wojewódzkich tytułów i nagród, zdobędą awans do ogólnopolskiego finału, w którym będą walczyć o zwycięstwo w Polsce i dodatkowe nagrody finansowe. Uroczyste wręczenie ogólnopolskich laurów odbędzie się podczas jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.

Patroni i partnerzy plebiscytu

Plebiscyt MISTRZOWIE AGRO jest organizowany przez ogólnopolski serwis i magazyn dla rolników "Strefa Agro" oraz przez dzienniki regionalne ukazujące się w każdym województwie w Polsce. Patronem Honorowym plebiscytu MISTRZOWIE AGRO w Wielkopolsce jest:

Krzysztof Grabowski
Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego


TU PRZECZYTASZ ROZMOWĘ Z MARSZAŁKIEM

Naszą akcję objęli patronatem merytorycznym również:
Aleksandra Hadzik - Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

Stowarzyszenie Sołtysów Województwa Wielkopolskiego
Adam Nowak - Prezes Zarządu Krajowego Związku Młodzieży Wiejskiej
Wiktor Szmulewicz - Prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych

Sześć kategorii plebiscytu i trzy etapy głosowania

Najpierw przyjmowane będą nominacje do nagród, które będą zgłaszać partnerzy i patroni akcji, nasi dziennikarze, a także mieszkańcy wielkopolskich wsi.
Listę nominowanych do nagród kandydatów opublikujemy w piątek, 23 sierpnia. Tego dnia rozpocznie się głosowanie pierwszym etapie plebiscytu, w którym tytuły Rolnik Roku, Sołtys Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich Roku oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Roku i Sołectwo Roku zostaną przyznane osobno w każdym powiecie naszego województwa. Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu potrwa do wtorku, 17 września.

Zwycięzcy z powiatów, zachowując zdobyte głosy, awansują do drugiego, wojewódzkiego etapu plebiscytu. W piątek, 20 września wszystkich laureatów z powiatów zaprezentujemy w magazynowym wydaniu "Głosu Wielkopolskiego” i rozpocznie się głosowanie na wojewódzkim szczeblu akcji. Będzie ono trwało do czwartku, 26 września. Laureaci z powiatów będą w nim walczyć o wojewódzkie tytuły i nagrody.

Specjalną nagrodą dla zwycięzców w województwie w każdej kategorii plebiscytu będzie dwuosobowe zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy, gdzie odbędzie się uroczystą gala rozdania ogólnopolskich nagród w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO.

Zwycięzcy w województwie finale plebiscytu awansują do ogólnopolskiego finału plebiscytu, który rozpocznie się w piątek, 18 października i potrwa do czwartku, 7 listopada. Podobnie, jak przy awansie do wojewódzkiego etapu akcji, finaliści zachowają głosy zdobyte od początku akcji.

Ogólnopolski finał wyłoni laureatów tytułów Rolnik Roku Polski 2019, Sołtys Roku Polski 2019, Gospodyni Roku Polski 2019, a także zwycięzców w kategoriach dla kół gospodyń wiejskich, sołectw i gospodarstw agroturystycznych. Zwycięzcy zdobędą nie tylko zaszczytne wyróżnienia, lecz także dodatkowe nagrody finansowe. Otrzymają je także zdobywcy drugich i trzecich miejsc w ogólnopolskich rankingach.

Wojewódzka gala plebiscytu

W październiku odbędzie się uroczysta, wojewódzka gala plebiscytu MISTRZOWIE AGRO. Zostaną na nią zaproszeni laureaci w każdej kategorii z każdego powiatu. Zwycięzcy odbiorą dyplomy i nagrody z rąk Krzysztofa Grabowskiego, wicemarszałka województwa wielkopolskiego oraz Adama Pawłowskiego, redaktora naczelnego „Głosu Wielkopolskiego”.

Obszerną relację z gali zamieścimy w naszym serwisie internetowym opublikujemy galerie zdjęć i rozmowy wideo ze zwycięzcami.

Ogólnopolska gala finałowa


Ogólnopolskie nagrody w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO zostaną wręczone w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Międzynarodowym Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. To jedna z największych imprez rolniczych w Polsce odbywająca się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, marszałków województw oraz licznych organizacji branżowych.

Można tam zobaczyć ofertę wystawców z kraju i zagranicy, najnowocześniejszy sprzęt – maszyny i urządzenia rolnicze oraz środki do produkcji rolnej. Nowością przyszłorocznej edycji będzie uruchomienie salonu narzędzi i części zamiennych oraz salonu techniki leśnej. Tegoroczną edycję w lutym 2019 r. odwiedziło blisko 30 tysięcy zwiedzających z terenu całej Polski. Podczas imprezy odbywa się cykl premier produktowych maszyn i urządzeń rolniczych, kilkanaście konferencji i seminariów tematycznych.

Czytaj więcej o imprezie na stronie internetowej Centralnych Targów Rolniczych

Specjalny dodatek MISTRZOWIE AGRO

Już sam udział w plebiscycie pozwoli nominowanym kandydatom na przedstawienie swoich dokonań i działalności, a dla gospodarstw agroturystycznych będzie świetną okazją do promocji. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na naszych fanpage'ach na Facebooku.

Po uroczystej gali i wręczeniu nagród dla laureatów w wojewódzkim etapie akcji do całego nakładu "Głosu Wielkopolskiego" dołączymy specjalny dodatek "MISTRZOWIE AGRO", w którym zaprezentujemy wszystkich laureatów plebiscytu w każdej kategorii z każdego powiatu. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku oraz na antenach lokalnych rozgłośni radiowych.

Ważne terminy

Nominacje kandydatów do udziału w plebiscycie będziemy przyjmować do środy, 4 września.
Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie rozpocznie się w piątek, 23 sierpnia i potrwa do wtorku, 17 września, do godz. 22.
Do etapu wojewódzkiego awansują zwycięzcy z każdego powiatu. Przechodząc do finału zachowają głosy zdobyte w pierwszym etapie.
Wojewódzki etap głosowania rozpocznie się w piątek 20 września i potrwa do czwartku, 26 września, do godz. 22.
Zwycięzcy wojewódzkiego etapu głosowania zdobędą awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu zachowując głosy zdobyte od początku głosowania.
Ogólnopolski finał plebiscytu rozpocznie się w piątek, 18 października i potrwa do czwartku, 7 listopada do godz. 21*

Na zwycięzców czekają nagrody!

Kategoria ROLNIK ROKU

Rolnicy, którzy w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

tytuł Rolnika Roku w powiecie
zaproszenie na uroczystą wojewódzką galę plebiscytu
dyplom i medal wręczany podczas gali

prezentację na łamach „Głosu Wielkopolskiego”
awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Rolnik, który w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

tytuł Rolnika Roku Wielkopolski 2019
dyplom wręczany na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
nagrodę finansową w wysokości 7000 złotych

nowoczesną lodówkę marki Amica - posiadającą funkcje, które wydłużą świeżość produktów i pomagają sprytnie zagospodarować przestrzeń

dwuosobowe zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie pod Warszawą
statuetkę wręczaną podczas ogólnopolskiej gali na Centralnych Targach Rolniczych
awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów *

Rolnicy, którzy w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają"

dyplomy
nagrody finansowe w wysokości 5000 złotych i 3000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu*

Rolnik, który w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
tytuł Rolnika Roku Polski 2019
dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie pod Warszawą
dodatkową nagrodę finansową w wysokości 10 000 złotych

Rolnicy, którzy w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
**dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie pod Warszawą
dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 6000 złotych i 4000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu**

Kategoria SOŁTYS ROKU

Sołtysi, którzy w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

tytuł Sołtysa Roku w powiecie
zaproszenie na uroczystą wojewódzką galę plebiscytu
dyplom i medal wręczany podczas gali

prezentację na łamach „Głosu Wielkopolskiego”
awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów*

Sołtys, który w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

tytuł Sołtysa Roku Wielkopolski 2019
dyplom i statuetkę wręczaną na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
zaproszenie na trzydniowy pobyt w wyjątkowym ośrodku wypoczynkowym OLANDIA położonym w miejscowości Prusim, nad Jeziorem Kuchennym, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym. Największe atuty Olandii to niepowtarzalny sielski klimat, stylowe wnętrza, relaksujące spa i cudowne naturalne otoczenie.

[a]https://www.olandia.pl/;TU PRZECZYTASZ WIĘCEJ O OLANDII[/a]
nagrodę finansową o wartości 1500 złotych

wyjątkowe pióro z grawerem „MISTRZOWIE AGRO 2019”

prezentacja w „Głosie Wielkopolskim”
dwuosobowe zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie pod Warszawą
statuetkę wręczaną podczas ogólnopolskiej gali na Centralnych Targach Rolniczych
awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów*

Sołtysi, którzy w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

dyplom wręczany na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
zaproszenie na weekendowy pobyt w wyjątkowym ośrodku wypoczynkowym OLANDIA
nagrodę finansową o wartości 1000 złotych
wyjątkowe pióro z grawerem „MISTRZOWIE AGRO 2019”*

Sołtys, który w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

tytuł Sołtysa Roku Polski 2019
dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie pod Warszawą
nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych*


Sołtysi, którzy w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie pod Warszawą
dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu*

Kategoria GOSPODYNI ROKU

Gospodynie, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

tytuł Gospodyni Roku w powiecie
zaproszenie na uroczystą wojewódzką galę plebiscytu
dyplom wręczany podczas gali
prezentację na łamach „Głosu Wielkopolskiego”
awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów*

Gospodyni, która w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

tytuł Gospodyni Roku Wielkopolski 2019
dyplom i statuetkę wręczaną na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
zaproszenie na trzydniowy pobyt w wyjątkowym ośrodku wypoczynkowym OLANDIA położonym w miejscowości Prusim, nad Jeziorem Kuchennym, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym. Największe atuty Olandii to niepowtarzalny sielski klimat, stylowe wnętrza, relaksujące spa i cudowne naturalne otoczenie.

[a]http://olandia.pl;WIĘCEJ O OLANDII PRZECZYTASZ TUTAJ[/a]
nagroda finansowa o wartości 1000 złotych

nowoczesną lodówkę marki Amica - posiadającą funkcje, które wydłużą świeżość produktów i pomagają sprytnie zagospodarować przestrzeń
blender marki Amica - stworzony do zadań specjalnych! Sprawi, że z łatwością rozdrobnisz nawet bardzo twarde produkty, takie jak orzechy czy lód
nowoczesną i praktyczną wyciskarkę marki Amica – przy jej pomocy zapomnisz o uciążliwym krojeniu i obieraniu warzyw oraz owoców przed wrzuceniem ich do urządzenia.

dwuosobowe zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie pod Warszawą
awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów*

Gospodynie, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

dyplom wręczany na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
zaproszenie na trzydniowy pobyt w wyjątkowym ośrodku wypoczynkowym OLANDIA położonym w miejscowości Prusim, nad Jeziorem Kuchennym, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym. Największe atuty Olandii to niepowtarzalny sielski klimat, stylowe wnętrza, relaksujące spa i cudowne naturalne otoczenie
blender marki Amica - stworzony do zadań specjalnych! Sprawi, że z łatwością rozdrobnisz nawet bardzo twarde produkty, takie jak orzechy czy lód
nowoczesną i praktyczną wyciskarkę marki Amica - przy jej pomocy zapomnisz o uciążliwym krojeniu i obieraniu warzyw oraz owoców przed wrzuceniem ich do urządzenia*

Gospodyni, która w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

tytuł Gospodyni Roku Polski 2019
dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych*

Gospodynie, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych
dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu*

Kategoria KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH ROKU

Koła gospodyń, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

tytuł Koła Gospodyń Wiejskich Roku w powiecie
zaproszenie na uroczystą wojewódzką galę plebiscytu
dyplom wręczany podczas gali
prezentację na łamach „Głosu Wielkopolskiego”
awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów*

Koło gospodyń wiejskich, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma

tytuł Koło Gospodyń Wiejskich Roku Wielkopolski 2019
nagrodę w postaci profesjonalnego filmu prezentującego koło, publikacji filmu w serwisie www.gloswielkopolski.pl i promocji filmu na Facebooku
dyplom wręczany na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
nagrodę finansową o wartości 1000 złotych

nowoczesną lodówkę marki Amica - posiadającą funkcje, które wydłużą świeżość produktów i pomagają sprytnie zagospodarować przestrzeń
blender marki Amica - stworzony do zadań specjalnych! Sprawi, że z łatwością rozdrobnisz nawet bardzo twarde produkty, takie jak orzechy czy lód
nowoczesną i praktyczną [b[wyciskarkę marki Amica – przy jej pomocy zapomnisz o uciążliwym krojeniu i obieraniu warzyw oraz owoców przed wrzuceniem ich do urządzenia.

zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie pod Warszawą
awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów*

Koła Gospodyń Wiejskich, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
dyplom wręczany na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
nagrodę finansową o wartości 500 złotych
blender marki Amica - stworzony do zadań specjalnych! Sprawi, że z łatwością rozdrobnisz nawet bardzo twarde produkty, takie jak orzechy czy lód
nowoczesną i praktyczną wyciskarkę marki Amica - przy jej pomocy zapomnisz o uciążliwym krojeniu i obieraniu warzyw oraz owoców przed wrzuceniem ich do urządzenia

Koło Gospodyń Wiejskich, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

tytuł Koła Gospodyń Wiejskich Roku Polski 2019
dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych*

Koła Gospodyń, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych
dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu*

Kategoria SOŁECTWO ROKU

Sołectwa, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
tytuł Sołectwa Roku w powiecie
zaproszenie na uroczystą wojewódzką galę plebiscytu
dyplom wręczany podczas gali
prezentację na łamach „Głosu Wielkopolskiego”
awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Sołectwa, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

tytuł Sołectwa Roku Wielkopolski 2019
nagrodę w postaci profesjonalnego filmu prezentującego sołectwo, publikacji filmu w serwisie www.gloswielkpolski.pl i promocji filmu na Facebooku
dyplom wręczany na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
voucher o wartości 3000 złotych na zakup materiałów budowlanych

zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy
awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów*

Sołectwa, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

dyplom wręczany na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
nagrodę w postaci profesjonalnego filmu prezentującego sołectwo i publikacji filmu w serwisie www.gloswielkpolski.pl
vouchery na zakup materiałów budowlanych o wartości 2000 złotych i 1000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu wojewódzkim sołectw*

Sołectwo, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

tytuł Sołectwa Roku Polski 2019
dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy
dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych
*

Sołectwa, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych
dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu

Kategoria GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE ROKU

Gospodarstwa agroturystyczne, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

tytuł Gospodarstwa Agroturystycznego Roku w powiecie
zaproszenie na uroczystą wojewódzką galę plebiscytu
dyplom wręczany podczas gali
voucher na reklamę w "Głosie Wielkopolskim”, serwisie www.gloswielkopolski.pl oraz w serwisach www.naszemiasto.pl o wartości 1500 złotych

prezentację na łamach „Głosu Wielkopolskiego”
awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów*

Gospodarstwo agroturystyczne, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

tytuł Gospodarstwa Agroturystycznego Roku Wielkopolski 2019
dyplom wręczany na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
voucher o wartości 3000 złotych na reklamę w "Głosie Wielkopolskim”, serwisie www.gloswielkopolski.pl oraz w serwisach www.naszemiasto.pl

zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie pod Warszawą
awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów*

Gospodarstwa agroturystyczne, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

dyplomy wręczane na scenie podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
vouchery na reklamę w "Głosie Wielkopolskim”, serwisie www.gloswielkopolski.pl oraz w serwisach www.naszemiasto.plo wartości 2000 złotych i 1000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu wojewódzkim gospodarstw*

Gospodarstwo agroturystyczne, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
tytuł Gospodarstwa Agroturystycznego Roku Polski 2019
dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie pod Warszawą
ogólnopolską kampanię promocyjną na Facebooku promującą gospodarstwo jako zwycięzcę plebiscytu o zasięgu 1 000 000 odbiorców
voucher o wartości 10 000 złotych na reklamę w dziennikach regionalnych lub serwisach internetowych wydawnictwa Polska Press Grupa w Polsce

Gospodarstwa agroturystyczne, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

dyplomy i statuetki wręczane na scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Centralnych Targach Rolniczych
ogólnopolską kampanię promocyjną na Facebooku promującą gospodarstwa jako laureatów plebiscytu o zasięgu 500 000 odbiorców
vouchery na reklamę w dziennikach regionalnych lub serwisach internetowych wydawnictwa Polska Press Grupa w Polsce w wartości 6000 złotych i 4000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu*

## Patron honorowy plebiscytu


Krzysztof Grabowski
Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego


Aleksandra Hadzik
Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego


Adam Nowak
Prezes Zarządu Krajowego Związku Młodzieży Wiejskiej


Wiktor Szmulewicz
Prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych

## Partnerzy plebiscytu


firma Amica


firma Concordia Ubezpieczenia

https://gloswielkopolski.pl/mistrzowie-agro-2019-rolniku-nie-zapominaj-o-ubezpieczeniu/ar/c8-14353321

## Partner Regionalny: Agro-Efekt Sp. z o.o.


firma Agro-Efekt Sp. z o.o.

_____________

Informacje o plebiscycie można uzyskać
pod numerem tel. 502 499 779 (pon-pt w godz. 9-16),
e-mail: plebiscyt@glos.com

polecane: Komentarze ze sztabów wyborczych po ogłoszeniu wyników sondażowych

Wideo

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3