Najwięcej wystrzelali gospodarze

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gnieźnie po raz czwarty odbyły się zawody strzeleckie z broni pneumatycznej. W zawodach brało udział 12 trzyosobowych drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych oraz dziewięć drużyn z gimnazjów powiatu gnieźnieńskiego.

Najwięcej medali zdobyli zawodnicy z drużyn gospodarzy. W kategorii "gimnazja" zwyciężyła trzecia drużyna Gimnazjum nr 1 w Gnieźnie. Drugie miejsce zajęła pierwsza drużyna Gimnazjum nr 1 (Gniezno). Trzecie miejsce zdobyli natomiast uczniowie Gimnazjum w Witkowie. W klasyfikacji indywidualnej najwięcej punktów zdobył Tomasz Zamiar z Gimnazjum nr 3 w Gnieźnie oraz Karolina Gościniak, z Gimnazjum w Mielżynie.

W kat. "szkoły ponadgimnazjalne" najlepsza okazał się czwarta drużyna ZSP nr 2 w Gnieźnie. Drugie miejsce zajęła trzecia drużyna z tej samej szko-ły, trzecie natomiast - pierwsza ekipa ZSP nr 2. W klasyfikacji indywidualnej najwięcej punktów zdobyła Malwina Krupa (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie) oraz Gracjan Wrze-siński z ZSP nr 2 w Gnieźnie.