Napollo otworzyło nowy park handlowy w Gnieźnie

Materiał promocyjny N-Park Gniezno

Napollo uzupełnia ofertę dla gnieźnian

N-Park w Gnieźnie to już druga inwestycja dewelopera w tym mieście - tym razem Napollo postawiło na popularny, komfortowy format typu convenience, jakim jest właśnie N-Park. Tym, co wyróżnia format N-Parków jest oferta każdorazowo profilowana zgodnie ze specyfiką lokalizacji, tak by optymalnie wykorzystać jej potencjał i potrzeby mieszkańców. N-Park to miejsce codziennych, wygodnych zakupów w sąsiedztwie domu - idea tego formatu opiera się na bliskości, dostępności i oszczędności czasu. Kompaktowy park handlowy realizuje wszystkie podstawowe potrzeby zakupowe klienta w głównych kategoriach, które uzupełnia oferta specjalistyczna. Kluczowe branże dla N-Parków to spożywcza, moda rodzinna, akcesoria/dla domu, sport, zdrowie i uroda. Otwarty niedawno gnieźnieński park handlowy uzupełnia dodatkowo ofertę już od kilku lat prężnie działającej w mieście Galerii Piastova, również należącej do Napollo. Obydwa obiekty proponują szeroką ofertę handlową na ponad 16 000 GLA oraz w sumie 400 miejsc parkingowych. Lubiana i chętnie odwiedzana przez Klientów Piastova zainspirowała Napollo do poszerzenia portfolio marek – tak zapadła decyzja o otwarciu N-Parku właśnie w tym mieście.

Znane marki w Gnieźnie

Klienci N-Parku mogą zrobić zakupy w m.in. Half Price, Sinsay, Tedi, Neonet, Rossmann, Dealz, Cropp, House, czy Maxi Zoo, ale także Żabce. Gnieźnianie mogą skorzystać również z komfortowego miejsca do ćwiczeń, udając się do siłowni i fitness klubu Just Gym. Uroczyste otwarcie naszego N-Parku odbyło się 23 listopada. Tego dnia dla Klientów przygotowaliśmy promocyjne oferty, konkursy z nagrodami i inne atrakcje – komentuje Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Grupie NAPOLLO. – Po części oficjalnej i przecięciu symbolicznej wstęgi gnieźnianie chętnie korzystali z oferty N-Parku. Portfolio najemców dobraliśmy tak, by stanowiło uzupełnienie dla marek, które czekają na Klientów w Galerii Piastova – tam można odwiedzać m.in. RTV Euro AGD, Kik, Monnari, CCC, Pepco, Empik, Hebe czy Intermarche.

Oprócz atrakcyjnej oferty, obiekt posiada również łatwy dojazd do N-Parku - z uwagi na dogodną lokalizację w pobliżu skrzyżowania dróg prowadzących do Wrześni, Witkowa oraz centrum Gniezna, klienci mogą liczyć na prosty dostęp z pobliskich miejscowości oraz centrum miasta. Dojazd możliwy jest także autobusami linii 3,9,11,17 i 31.

Napollo dla ESG

Realizacją projektu parku handlowego w Gnieźnie zajęła się firma PKB Inwest Budowa, we współpracy z którą Napollo otworzyło także inny N-Park - w Pszczynie.

N-Park w Gnieźnie zrealizowany został jednak w szczególny sposób, zgodnie ze strategią ESG (E - środowisko (z ang. environmental), S - Społeczna odpowiedzialność (z ang. social responsibility) i G - Ład korporacyjny (z ang. corporate governance)). Na dachu budynku znajdują się bowiem panele fotowoltaiczne (podobnie jak w otwartym kilka miesięcy temu N-Parku w Gorzowie Wlkp.), oświetlenie bazuje na lampach LED, a już niedługo właściciele elektrycznych samochodów będą mogli skorzystać z dostępnej na miejscu ładowarki.

Dlaczego N-Park? Sieć parków pod marką N-PARK posiada jednolitą identyfikację oraz realizowana jest w określonym standardzie nie tylko technologicznym czy funkcjonalnym, ale i wizualnym. Wspiera to ugruntowanie rozpoznawalności tychże obiektów oraz ich pozycji na lokalnym rynku, a co za tym idzie stały wzrost odwiedzalności rok do roku. N-PARKI powstają w centrach osiedli mieszkaniowych aglomeracji i w miastach w całej Polsce. Zalety funkcjonalne tych obiektów to bardzo dobry dostęp samochodem, komunikacją miejską i pieszo, dogodny parking z miejscami postojowymi bezpośrednio przed sklepami, wygoda poruszania się z zakupami dzięki niskim bądź bezprogowym przejściom, bardzo dobra widoczność wszystkich lokali, co ułatwia nawigację po centrum.

O Napollo

Napollo to polska doświadczona firma, która prowadzi działalność inwestycyjną od czternastu lat. Zarządza pełnym procesem inwestycyjnym, od pozyskania nowych gruntów, koordynacji realizacji budów, finansowania do komercjalizacji projektów handlowych, budowy i sprzedaży inwestycji mieszkaniowych oraz zarządzania nieruchomościami. Dzisiaj Grupa Napollo zarządzana jest przez Sławomira Zawadzkiego, eksperta w branży deweloperskiej i handlowej z wieloletnim doświadczeniem. Zwiększając tempo i zakres ekspansji Pion Inwestycji Komercyjnych został wzmocniony przez kolejnego doświadczonego menedżera, Krzysztofa Elsner odpowiedzialnego za Pion Inwestycji Komercyjnych jako Członek Zarządu, od wielu lat z sukcesami działającego w sektorze Retail Parków. Krzysztof Elsner przejął między innymi odpowiedzialność za ekspansję, leasing, realizację nowych projektów oraz cały portfel nieruchomości komercyjnych. Za działalność operacyjną/zarządzanie galeriami i parkami handlowymi oraz komercjalizację odpowiada Dorota Beltrani, a za finanse odpowiedzialny jest ekspert w zakresie inwestycji kapitałowych Michał Głowala. Głównym filarem rozwoju firmy w zakresie budownictwa komercyjnego są parki handlowe znane jako N-Parki. Oferują wygodne zakupy blisko domu, w miastach powyżej 10 tysięcy mieszkańców i o powierzchni najmu do ok. 15 000 m2. N-Parki posiadają lokalizacje w całej Polsce. Jesienią 2021 dobiegła końca budowa N-Parku w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Pomorskiej, w Poznaniu przy ul. Promienistej zakończono także w 2021 modernizację i rekomercjalizację pasażu. N-Park w podwrocławskich Łanach został otwarty 12 maja 2022, dodatkowo otwarta została tam właśnie restauracja KFC, a za kilka miesięcy nastąpi otwarcie stacji benzynowej Orlen, w Pszczynie otwarcie N-Parku nastąpiło 22 czerwca 2022. Kolejne na liście otwarć jest Gniezno, gdzie N-Park otworzył się już 23.11.2022 i wspólnie z Galerią Piastova tworzą kompleks handlowy o powierzchni ponad 16 000 GLA. Napollo jest także właścicielem galerii handlowych oraz kilkudziesięciu lokali handlowych. Kilka nowych N-Parków o powierzchni w sumie ponad 50 000 GLA planowane jest na przełomie 2023-2024, należą do nich inwestycje m.in. w Piotrkowie Trybunalskim, Olkuszu, Tarnobrzegu, Ozorkowie i Sochaczewie oraz w Białogardzie i Gołkowie. Napollo jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

www.npark.pl
https://otwarciegniezno.npark.pl/

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gniezno.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie