Obra Zbąszyń - Mawit Lwówek 4:2 (ZDJĘCIA,VIDEO)

Roman Rzepa
W sobotę 21 kwietnia Obra Zbąszyń pokonała na swoim stadionie Mawit Lwówek 4:2

Czwarte zwycięstwo z kolei odnieśli piłkarze Obry Zbąszyń, grający o mistrzostwo poznańskiej klasy okręgowej grupa zachodnia. W XVIII kolejce rozgrywek podopieczni trenera Dawida Kaniewskiego pokonali zespół Mawitu Lwówek 4:2. W pierwszej połowie, niżej notowani rywale, sprawili w pierwszej połowie nieco kłopotu swym przeciwnikom, którzy zlekceważyli możliwości osłabionego składu drużyny z Lwówka. Gole dla Obry w tym spotkaniu zdobyli P. Kaczmarek, R. Turkowiak, K. Fleischer oraz J. Pietrzak.

Skład Obry: J. Nowak- J. Zmuda (62 . K. Woźniak), R. Turkowiak, D. Borkowski, K. Skotarczyk, K. Fleischer, K. Maciejewski ( 62 D. Marchlewski), P. Kaczmarek ( 84 K. Bączkowski), P. Guła, P. Przygocki (68 D. Stankowski). Do dyspozycji trenera został P. Kostera.