Płatności odroczone na zabiegi medyczne – czy warto z nich skorzystać?

Materiał informacyjny Medical Finance Group S.A. oraz LM PAY S.A
unsplash.com
Udostępnij:
Pacjenci korzystający z usług gabinetów medycyny estetycznej, przychodni stomatologicznych czy wysokiej klasy specjalistów mogą opłacić wizytę u lekarza, wykorzystując płatności odroczone za zabiegi medyczne. Czy warto z nich skorzystać?

psc]Czym są płatności odroczone?[/sc]
Konieczność wielomiesięcznego oczekiwania na zabiegi medyczne refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia sprawia, że pacjenci poszukują innych metod finansowania prywatnych usług lekarskich. Jednym z rozwiązań są płatności odroczone PayPlus i PayDent a także z użyciem kodu PayCode. Nowatorski system płatniczy za usługi z obszaru zdrowia i urody pozwala na realizację niezbędnych zabiegów zdrowotnych wtedy, gdy to niezbędne. Spłata może być przesunięta bez dodatkowych kosztów o 30 dni lub rozłożona na raty.

System płatności odroczonych za zabiegi medyczne PayPlus i PayDent charakteryzuje się brakiem formalności zwykle towarzyszących przy zaciąganiu zobowiązań finansowych oraz umożliwia spłatę całej kwoty zadłużenia bez dodatkowych odsetek w ciągu miesiąca. Istnieje również możliwość dłuższego kredytowania – płatność może zostać rozłożona nawet na 12 rat z niewielką prowizją. Finansowanie może obejmować pojedynczą wizytę u lekarza, jak i wielotygodniowe leczenie o wartości z zakresu od 100 do 5000 złotych.

PayPlus i PayDent – zapłać przelewem w ciągu 30 dni lub zapłać za zabieg w ratach

Innowacyjne finansowanie PayPlus i PayDent pozwala zapłacić za usługę przelewem w ciągu 30 dni lub rozłożyć płatność na dogodne raty. System płatności odroczonych umożliwia natychmiastowe wykonanie usługi – dokładnie wtedy, gdy jest potrzebna bez płacenia za nie od razu. Użytkownik nie musi przeznaczać oszczędności na pokrycie całkowitej kwoty zabiegu. Jak przebiega proces płatności za usługę w gabinecie z PayPlus lub PayDent?

  • Gabinet, w którym ma być zakupiona usługa musi być na liście gabinetów – jest ich ponad 5000 w całej Polsce. Sprawdzić to można w wyszukiwarce na stronie https://pay-plus.pl/ lub https://paydent.pl/.
  • W gabinecie, klient informuje, że chce odroczyć płatność, zapłacić później. Jednocześnie może skorzystać z całej dostępnej kwoty limitu. Standardowo maksymalna kwota to 5000 zł.
  • Obsługa gabinetu poprosi o okazanie dowodu osobistego i wprowadzi dane do systemu. Po ich wprowadzeniu klient otrzyma SMS z kwotą i opisem wybranej opcji spłaty. Po zatwierdzeniu kliknięciem, transakcja jest zakończona a gabinet może wydać klientowi paragon.
  • W kolejnym SMS-ie system wysyła klientowi termin i dane do spłaty.
  • Klient nie musi podpisywać żadnych papierowych dokumentów. Umowa odroczenia lub ratalna zawierana jest elektronicznie z użyciem smartfona w gabinecie, po wykonanej usłudze - czyli w podobny sposób jak płatność kartą. Cała komunikacja z klientem odbywa się za pomocą SMS-ów a potwierdzenia system wysyła także na wskazany przez klienta e-mail.
  • Każdy, kto chce skorzystać z płatności PayPlus i PayDent musi mieć polskie obywatelstwo, które jest w stanie potwierdzić okazaniem dowodu osobistego, być osobą pełnoletnią i nie powinien mieć negatywnej historii kredytowej, gdyż podczas transakcji w gabinecie, system może odmówić odroczenia płatności.
  • Jeżeli klient nie jest pewien czy nie posiada jakichś dawnych niespłaconych zobowiązań, pożyczek, kredytów a nawet mandatów i chcąc uniknąć niespodziewanej odmowy na odroczenie płatności w gabinecie może skorzystać z prostego rozwiązania. Na swój smartfon może pobrać bezpłatny kod SMS, który daje gwarancję, że płatność zostanie zrealizowana. Kod jest indywidualny, bezpłatny i bezterminowy. Można go pobrać na smartfon ze strony https://paycode.pl/

Możliwość korzystania z PayPlus i PayDent do kwoty 5000 zł to duża zaleta tego rozwiązania. Dzięki temu pacjent może sfinansować kompleksowe leczenie stomatologiczne czy dermatologiczne bez ponoszenia jednorazowych kosztów. Użytkownik systemu może korzystać z płatności do limitu 5000 zł w różnych gabinetach, nabywając różne usługi i sprawdzać aktualny stan swojego „konta” po zalogowaniu do systemu.

Warto dodać, że korzystanie z płatności odroczonych PayPlus jest w pełni bezpieczne. Usługodawca nie wymaga podawania danych dostępowych do rachunku bankowego użytkownika systemu. W trakcie korzystania z usługi niewymagane są ponadto żadne dane wrażliwe – numery kart kredytowych lub debetowych czy informacje z dowodu osobistego. Sam proces transakcji jest szyfrowany nowoczesnymi algorytmami kodowania transmisji. Nie jest potrzebne instalowanie w smartfonie aplikacji.

Za jakie zabiegi zapłacisz dzięki PayPlus i PayDent?

Korzystanie z systemu PayPlus jest bezpłatne w przypadku płatność odroczonej na 30 dni (RRSO 0%). W przypadku kredytowania użytkownik ma do wyboru podzielenie spłaty na maksymalnie 12 rat z niską prowizją. Finansowanie pozwala skorzystać z zabiegów medycznych z zakresu chirurgii plastycznej, okulistyki, operacyjnego leczenia kręgosłupa czy chirurgii bariatrycznej oraz setek innych zabiegów dostępnych w gabinetach. System umożliwia też pokrycie kwoty wizyty u weterynarza.

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś, a za usługę zapłać później – takie hasło przyświecało twórcom systemu płatniczego, o którym wspominamy w artykule. Jeżeli szukasz łatwego sposobu na sfinansowanie zabiegu medycznego, to skorzystaj z płatności odroczonych PayPlus i PayDent i ciesz się dobrą kondycją i samopoczuciem!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Płatności odroczone na zabiegi medyczne – czy warto z nich skorzystać? - Wielkopolskie Nasze Miasto

Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie