Polska Press Grupa z akcją #szczepiMYgminy! Razem z gminnymi władzami promujemy szczepienia przeciw COVID-19

Dorota Kania
W wielu miejscach w weekendy odbywają się akcje "Szczepimy się".
W wielu miejscach w weekendy odbywają się akcje "Szczepimy się". Anna Kaczmarz/Polska Press
W odpowiedzi na Narodowy Program Szczepień, media Polska Press Grupy prowadzą akcję #szczepiMYgminy. Wiemy już, że – aby zapobiec czwartej fali – wszyscy musimy się zaangażować. Jako jedna z największych grup medialnych w Polsce czujemy się w obowiązku wspomóc włodarzy gmin w promocji szczepień.

Wszystkie ręce na pokład! – zależy nam na uświadamianiu Polakom, jak ważne jest zaszczepienie się przeciwko koronawirusowi. Przez ostatnie półtora roku żyliśmy w wyjątkowo restrykcyjnych warunkach sanitarnych, większość z nas jest już zmęczona słuchaniem o kolejnej fali pandemii. Dlatego tak ważne jest, aby jak najwięcej osób zgłosiło się na szczepienia. To, co możemy zrobić to szeroko pojęta promocja szczepień. Z tego właśnie względu wychodzimy naprzeciw mieszkańcom i włodarzom gmin i zachęcamy ich do wzięcia udziału w naszej akcji. Wspólnie uchronimy się przed kolejną falą pandemii!

W serwisie #szczepiMYgminy udostępniamy użyteczne informacje o szczepieniach:

  • dane o liczbie szczepień w poszczególnych gminach,
  • informacje o liczbie szczepień w Polsce w porównaniu do reszty świata,
  • listę punktów szczepień w poszczególnych regionach,
  • artykuły dotyczące mobilnych punktów szczepień w województwach,
  • bloki z poradnikami na temat szczepień.

Wspieramy gminy w akcjach informacyjnych i promocyjnych, ale przede wszystkim odpowiadamy na wszelkie pytania nurtujące Czytelników – gdzie się zaszczepić w ich najbliższej okolicy, jak się przygotować do szczepienia i dlaczego nie warto się go obawiać.

Gminy, które dołączyły do akcji: Blizanów, Brzeziny, Chojnice, Dobrcz, Kołczygłowy, Komorniki, Lubraniec, Łobżenica, Mrocza, Piekoszów, Puszczykowo, Rogowo, Rojewo, Sieraków, Sopot, Szydłowo, Tarnówka, Trzebielino, Ustronie Morskie, Wągrowiec, Wieliczka, Władysławowo, Wysoka. Do akcji dołączył również Lubuski Urząd Wojewódzki

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji #szczepiMygminy!

Zobacz również:

Wideo

Materiał oryginalny: Polska Press Grupa z akcją #szczepiMYgminy! Razem z gminnymi władzami promujemy szczepienia przeciw COVID-19 - Polska Times

Dodaj ogłoszenie