Przejażdżka kołem największym hitem strefy Allegro na Pol’and’Rock Festivalu

Materiał informacyjny Allegro
Udostępnij:
Wielkie koło młyńskie, strefa relaksu czy tor przeszkód – to tylko część atrakcji z jakich mogli korzystać uczestnicy Pol’and’Rock Festival 2021 w Strefie Allegro. Oprócz tego liczne konkursy na żywo oraz online, w których można było wygrać m.in. kupony Allegro, bilety otwarte eBilet oraz abonamenty Allegro SMART.

Strefa Allegro to od kilku lat stały element Pol’and’Rock Festival. Nie inaczej było również w tym roku. Strefa Allegro była jedną z największych stref na festiwalu - miała powierzchnię ponad 420 metrów kwadratowych! Na uczestników czekało wiele niezwykłych atrakcji, m.in. takich jak koło młyńskie, strefa relaksu z leżakami i prawdziwą tężnią solankową. Każdy mógł tam znaleźć upragniony cień oraz odetchnąć pomiędzy koncertami.

Ogromne młyńskie koło stało się jednym z symboli Pol’and’Rock Festival 2021. Niemal każdy uczestnik odwiedził je i przejechał się nim co najmniej raz, by móc podziwiać z góry całe pole festiwalowe.

Dodatkowo uczestnicy wydarzenia mogli również zobaczyć zielony automat paczkowy Allegro. Skorzystało z niego w sumie ponad 1000 osób. Czekało w nim ponad 1800 nagród, w tym 45 000 zł do wygrania w kuponach na Allegro.pl i eBilet.pl, a także abonamenty Allegro SMART! zapewniające nielimitowane dostawy i zwroty, gadżety Pol’and’Rock oraz zielone niespodzianki! Zielone automaty korzystały z zielonej energii dzięki instalacji fotowoltaicznej z bankiem energii.

Kolejna atrakcją przygotowaną dla festiwalowiczów był bieg po Monety, w którym uczestniczyło prawie 200 osób. Rozdano w nim prawie 11 tysięcy Monet, co daje średnio 62 Monety na osobę. Rekordzista zgarnął aż 217 Monet, co daje mu aż 217 złotych rabatu na kolejne zakupy.

Odwiedzający Strefę Allegro mogli wygrać festiwalowe gadżety za zdjęcia - wystarczyło znaleźć odpowiedni kadr na pomarańczowej ławeczce, leżakach albo obok tężni solankowej. Autorzy najlepszych zdjęć otrzymali nagrody, m.in. bilety otwarte na eBilet.pl czy zośki. Jedną z nich była również torba z grafiką zaprojektowaną przez Jana Kallwejta, która przedstawia kilka ważnych symboli związanych z festiwalem - między innymi koło, zielony automat paczkowy czy serce nawiązujące do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Popularnością cieszył się również konkurs z wyszukiwarką! W relacjach na Instagramie oraz Facebooku Allegro pojawiały się podpowiedzi do specjalnych haseł związanych z festiwalem Pol’and’Rock.

Allegro wspiera WOŚP

Allegro wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy od początku swojego istnienia. 21 lat współpracy przełożyło się na niemal 80 mln złotych przekazanych na konto Fundacji WOŚP. Dodatkowe 31 mln złotych trafiło do Fundacji po tegorocznym finale.

Materiał oryginalny: Przejażdżka kołem największym hitem strefy Allegro na Pol’and’Rock Festivalu - Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie