PUP Gniezno. Oto oferty pracy na terenie powiatu gnieźnieńskiego! [LISTA]

Hanna Komorowska-Bednarek
Oferta pracy: WYCHOWAWCA

Miejsce pracy:Gnieźnieńska 8, 62-200 Kłecko, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków:organizowanie i realizowanie różnych form pracy wychowawczej, realizowanie zadań doskonalących pracę wychowawczą dotyczącą organizacji grupy wychowawczej, kształtowanie własciwych postaw społecznych, podejmowanie dzialań majacych na celu wyrównanie szans edukacyjnych.
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbny
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:NIE
Wymiar etatu:1
Zmianowość:jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:40
Liczba godzin pracy w miesiącu:160
Data rozpoczęcia:01.05.2022
Wynagrodzenie brutto:od 3 010 PLN wynagrodzenie plus dodatek stażowy
System wynagradzania:Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód:wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika, resocjalizacja

link
Oferta pracy: WYCHOWAWCA Miejsce pracy:Gnieźnieńska 8, 62-200 Kłecko, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków:organizowanie i realizowanie różnych form pracy wychowawczej, realizowanie zadań doskonalących pracę wychowawczą dotyczącą organizacji grupy wychowawczej, kształtowanie własciwych postaw społecznych, podejmowanie dzialań majacych na celu wyrównanie szans edukacyjnych. Rodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbny Praca tymczasowa oferowana przez agencję:NIE Wymiar etatu:1 Zmianowość:jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu:40 Liczba godzin pracy w miesiącu:160 Data rozpoczęcia:01.05.2022 Wynagrodzenie brutto:od 3 010 PLN wynagrodzenie plus dodatek stażowy System wynagradzania:Czasowy ze stawką miesięczną Zawód:wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika, resocjalizacja link pixabay
Szukasz pracy lub planujesz jej zmianę? Powiatowy Urząd Pracy zebrał oferty zatrudnienia na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Poszukiwani są murarze, cieśle, pracownicy biurowi i sprzedawcy! Sprawdź listę ofert pracy.

Gnieźnieński Powiatowy Urząd Pracy prowadzi na swojej stronie internetowej spis ofert pracy na terenie całego powiatu gnieźnieńskiego. Jak się okazuje, ofert jest całkiem sporo i nie wszystkie wymagają wieloletniego doświadczenia na danym stanowisku. Wystarczą dwie sprawne ręce i chęć do pracy. Sprawdź aktualne oferty pracy na terenie powiatu!

PUP Gniezno. Oto oferty pracy na terenie powiatu gnieźnieńskiego!

COMPONENT {"params":{"source":"nm","show_thumbnails":true,"prev_id":"8767257"},"component":"gallery"}

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!