4 z 21
Przesuń zdjęcie palcem
Oferta pracy: WULKANIZATOR...
fot. pixabay

PUP Gniezno. Oto oferty pracy na terenie powiatu gnieźnieńskiego! [LISTA]

Oferta pracy: WULKANIZATOR
POMOC WULKANIZATORA

Miejsce pracy:Lednicka 3, 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków:wymiana opon, naprawa ogumienia
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:NIE
Wymiar etatu:1
Zmianowość:jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:40
Liczba godzin pracy w miesiącu:160
Wynagrodzenie brutto:od 3 010 PLN wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
plus premia
System wynagradzania:Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód:wulkanizator

link