Skorzęcin. Urząd poszukuje osób do pracy sezonowej na terenie ośrodka

Paweł Brzeźniak
Urząd Gminy i Miasta Witkowo poszukuje osób do pracy sezonowej na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie.

Praca będzie polegać na obsłudze systemu wjazdowego na terenie ośrodka.

Zadania:

  • obsługa i dozór pracy urządzeń elektronicznych,
  • pobór opłat za wstęp przy pomocy urządzeń do tego przystosowanych (tj. drukarki fiskalnej współpracującej z systemem bezobsługowym opłat, kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych),
  • wydawanie kart czipowych dzierżawcom oraz osobom uprawnionym,
  • inne zadania zlecone przez Urząd w zakresie obsługi wstępu.

Skorzęcin dawniej i dziś - unikatowe zdjęcia turystycznej pe...

Wymagania:

  • preferowane osoby - studenci,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie w pracy,
  • komunikatywność,

Oferowana jest umowa zlecenie na okres 3-4 miesięcy.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie wniosków w sekretariacie Urzędu Gminy i Miasta ul. Gnieźnieńska 1, 62-230 Witkowo, do dnia 24 maja 2022 r. tel. 61 477 82 29 lub 505-352-591.

Urzędnicy skontaktują się tylko z wybranymi kandydatami.

Na Skorzęcin niektórzy patrzą z góry.. Tym razem, spójrz i T...

We wniosku prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Pamiątki po rotmistrzu Pileckim

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie