Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Skromna ekipa Inochi Gniezno godnie reprezentowała barwy...

Sportowy weekend w Gnieźnie: jak poradziły sobie nasze drużyny?

Inochi Gniezno na mistrzostwach w Krotoszynie

Skromna ekipa Inochi Gniezno godnie reprezentowała barwy klubowe 4 listopada w Krotoszynie. Koledzy z treningów startujący w tej samej konkurencji kata indywidualne najmłodszych stanęli obok siebie na podium: Filip Paluch zdobył złoty medal, a Bartosz Kubasik brązowy. Jolanta Woźniak w konkurencji kata indywidualne była niepokonana, aż do finału, gdzie różnicą jednego punktu przegrała i wywalczyła tym samym srebrny medal. Niewiele zabrakło do medalu również startującej w tej samej konkurencji Alicji Kaszyńskiej. Podobnie było w konkurencji fantom, gdzie Alicja niestety przegrała ostatnią walkę o brązowy medal. Zuzanna Gbur tym razem także wróciła bez medalu. Arkadiusz Kwaśniewski znów był niepokonany w każdej walce w konkurencji kumite młodzików. Wszystkie walki wygrał ze znaczną przewagą punktową, a ostatnią zakończył nawet przed czasem i zdobył kolejny złoty medal.

Puchar Tymbarku. Czterech lechitów, którzy grali w turnieju może jechać na Euro 2024