Witkowska Lotnicza Sekcja Modelarska z medalami na Ogólnopolskich Zawodach Modeli Halowych w Łasku

LSM "Pod Witkowskim Niebem"

Zawodnicy Lotniczej Sekcji Modelarskiej „Pod Witkowskim Niebem” wzięły udział w Otwartych Ogólnopolskich Zawodach Modeli Halowych w Łasku. Zawodnicy z Witkowa do swojej kolekcji dołożyli kolejne medale, a rok kończą z wielkim sukcesem.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie zdobyli miejsca na podium. Tymoteusz Kubicki zajął I miejsce F1/N i II miejsce A6/M w młodzikach, a Alan Ufniarski znalazł się tuż przed podium, zajmując VI miejsc jeżeli chodzi o kategorię F1/N, ale do domu nie wrócił bez medalu, bo zdobył III miejsce A6/M w młodzikach. Trener młodych zawodników - Konrad Kubicki, zdobył złoto w kategorii senior. Z kolei Dorota Kubicka była zajęła I miejsce wśród kobiet. Tym samym witkowska reprezentacja wróciła do domu z medalami: 3 złote, 1 srebrny i 1 brązowy.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w nadchodzącym 2020 roku.