Żłobki, przedszkola, miejsca przyjazne dzieciom - zobacz nasze propozycje

Materiał promocyjny
Zastanawiasz się, jak wybrać idealną placówkę dla swojego dziecka? Szukasz wyjątkowego miejsca, w którym twoja pociecha rozwinie skrzydła i miło spędzi czas? Sprawdź te propozycje z naszego regionu!
Żłobki, przedszkola, miejsca przyjazne dzieciom - zobacz nasze propozycje

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Ekoludki

Żłobki, przedszkola, miejsca przyjazne dzieciom - zobacz nasze propozycje

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Ekoludki w Złotowie działa od 2017. Wykwalifikowany personel i zajęcia dodatkowe (sensoryczne, logopedyczne, jęz. angielskiego, kucharskie, sportowe, kodowanie, zumba) gwarantują wszechstronny rozwój dzieci.

Posiadamy bardzo dobrze wyposażone sale dydaktyczno-zabawowe. Z myślą o zdrowiu naszych podopiecznych zamontowaliśmy ściankę solną i tężnię solankową. Nasz piękny plac zabaw jest doskonałym uzupełnieniem codziennego pobytu dziecka w placówce.

Stawiamy na ciągły rozwój!
Zapraszamy do kontaktu: 515633055

www.ekoludkizlotow.wixsite.com/ekoludki

Przystań Odkrywców - Chodzież

Żłobki, przedszkola, miejsca przyjazne dzieciom - zobacz nasze propozycje

Jako eksperci wiemy, że pierwsze lata życia są kluczowe w rozwoju dziecka, a zdobyte w tym czasie kompetencje są podstawą do odnoszenia sukcesów w przyszłości. Dlatego przygotowaliśmy program wspierający rozwój dziecka w zakresie zdobywania najważniejszych umiejętności, warunkujących późniejszy sukces w życiu osobistym i zawodowym, wykorzystujący m.in nowe technologie.

Co zyska Twoje dziecko?

  • Wzmocnimy koncentrację i pamięć Twojego dziecka, jego uważność i świadomość własnych emocji
  • Nauczymy radzenia sobie w nowych sytuacjach
  • Pokażemy sposoby relaksacji i wyciszenia
  • Odkryjemy talenty i potencjał Twojego dziecka
  • Nauczymy świadomego korzystania z nowych technologii

facebook.com/przystanodkrywcowprzedszkoleklubmalucha/

Prywatny Żłobek Mały Poligon

Żłobki, przedszkola, miejsca przyjazne dzieciom - zobacz nasze propozycje

Ciepła rodzinna atmosfera - zaangażowana kadra.

Nasza placówka to miejsce, w którym serdeczne, życzliwe i doświadczone Panie zaopiekują się każdym maluchem. Nasze dzieci są szczęśliwe i czują się bezpiecznie. Kiedy zdarzy się smuteczek, Panie zareagują, zaśpiewają piosenkę, utulą do snu.

Dbamy o indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala nam na szybkie i trafne rozpoznanie jego potrzeb. Uśmiechy malców oraz ich radość z pobytu w placówce jest dla nas najcenniejszą nagrodą i utwierdza nas w przekonaniu, że nasze zaangażowanie ma sens.

facebook.com/przystanodkrywcowprzedszkoleklubmalucha/

Sala Zabaw Fiku Miku

Żłobki, przedszkola, miejsca przyjazne dzieciom - zobacz nasze propozycje

Sala Zabaw Fiku Miku to znakomite i bezpieczne miejsce na wypełnienie czasu dzieci, a jednocześnie okazja dla rodziców do wytchnienia i odpoczynku. Można tutaj mile spędzić czas korzystając z różnych atrakcji, które są przygotowane dla dzieci małych i dużych. Dla najmłodszych wyznaczona została strefa malucha.

Nasza sala zabaw oferuje kawiarenkę dla rodziców, w której oprócz kawy można zjeść pysznego gofra, a nawet zestaw z nuggetsami i frytkami. Na miejscu jest możliwość organizacji przyjęć urodzinowych w trzech bajkowych salach. W trakcie roku organizowane są nocowanki dla dzieci i imprezki tematyczne, np. Halloween. Poza standardowymi godzinami otwarcia istnieje możliwość wynajęcia sali dla wycieczek przedszkolnych i szkolnych.

Fiku Miku to moc wrażeń, atrakcji i niezapomnianych przygód!
ul. Komuny Paryskiej 13
Ostrów Wielkopolski 63-400
Tel. 783757260

facebook.com/sala.zabaw.fiku.miku.ostrow

Mistrzowie Zabawy

Żłobki, przedszkola, miejsca przyjazne dzieciom - zobacz nasze propozycje

MISTRZOWIE ZABAWY od 2011 roku gromadzą wokół siebie dzieci z przeróżnymi potrzebami rozwojowymi. W naszych placówkach zapewniany naukę zindywidualizowaną dla dzieci z wyjątkowymi zdolnościami matematycznymi, językowymi czy artystycznymi. Możliwe jest to dzięki metodzie Froebla, która pomaga rozwijać zainteresowania dzieci.

W przedszkolach terapeutycznych (Mali Mistrzowie) przede wszystkim rozwijamy komunikację za pomocą systemu PECS u dzieci ze specjalnymi potrzebami, głównie z autyzmem. Dzięki certyfikatom (PECS PYRAMID, FROEBEL) utrzymujemy wysoki poziom świadczonych usług.

Przedszkole Terapeutyczne MALI MISTRZOWIE, Gniezno, ul. Roosevelta 43
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne MISTRZOWIE ZABAWY, Gniezno, ul. Miodowa 6a
Tel. 600 415 426

www.przedszkolegniezno.pl/

Punkt Przedszkolny Spektrum

Żłobki, przedszkola, miejsca przyjazne dzieciom - zobacz nasze propozycje

Witaj w Punkcie Przedszkolnym SPEKTRUM, miejscu dedykowanym trosce o rozwój dzieci z autyzmem. Oferujemy zarówno zajęcia indywidualne, jak i dynamiczne grupowe aktywności, wspierając integrację maluchów. Nasi doświadczeni pedagodzy kierują się indywidualnym podejściem do każdego dziecka, tworząc przyjazne środowisko edukacyjne. Zależy nam na rozwijaniu umiejętności i na kształtowaniu zdolności społecznych. Dodatkowo, w naszym przedszkolu znajdziesz specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny, wspierający rozwój motoryczny i sensoryczny dzieci.

SPEKTRUM to przestrzeń, gdzie każde dziecko ma szansę na pełny rozwój.

www.autyzmspektrum.pl/przedszkole-spektrum

Montessoriański Zakątek

Żłobki, przedszkola, miejsca przyjazne dzieciom - zobacz nasze propozycje

Montessoriański zakątek przy ulicy Kołłątaja 3a w Krotoszynie obecnie zaprasza dzieci w wieku od 1 roku do klasy IV szkoły podstawowej. Nauka metodą Marii Montessori przygotowuje do życia, wzmacnia poczucie własnej wartości w dziecku oraz uczy samodzielności. Zapewnia dziecku udany start, który zaprocentuje w przyszłości lepszymi wynikami w nauce, a przede wszystkim kreatywnym myśleniem oraz indywidualizmem.

Dziecko po opuszczeniu szkoły Montessori ma być bardziej świadome otaczającego je życia, a także znać swoje mocne strony, które będzie rozwijać w szkole średniej, a następnie na studiach.

www.fsmm.pl/16416/rozbudowa_budynku_szkolnoprzedszkolnozlobkowego

Prywatne Przedszkole Gaudium et Studium

Żłobki, przedszkola, miejsca przyjazne dzieciom - zobacz nasze propozycje

Prywatne Przedszkole Gaudium et Studium z tradycją, dbające o edukację, bezpieczeństwo i zdrowie podopiecznych.

Kadrę cechuję profesjonalizm, życzliwość i zaangażowanie. Adaptacja dostosowana jest indywidualnie do potrzeb dziecka. Wyróżniają nas: metody, projekty i programy edukacyjne: Autorski Program Estetyczny, Projekt Zdrowy Przedszkolak obejmujący m.in. własną, zdrową kuchnię oraz projekty roczne. Jako przedszkole dwujęzyczne, posiadamy poszerzoną ofertę z języka angielskiego. W ramach programu Billinguar Future, proponujemy bloki tematyczne rozwijające komunikację w języku angielskim, takie jak: Storytime, Playtime, Gym time,Art time, Showtime.

Priorytetem dla nas jest holistyczne postrzeganie dziecka, porozumienie bez przemocy, stymulacja polisensoryczna w nowoczesnej Sali Doświadczania Świata, wsparcie specjalistów. Z okazji Andrzejek lub Mikołajek, zapraszamy dzieci na Magiczną Noc w przedszkolu. Na nasze dzieci czeka również bardzo szeroka oferta zajęć w ramach czesnego: rytmika metodą E.E. Gordona, taniec, Metoda M. Montessori, Metoda Dobrego Startu, warsztaty sensoplastyczne, terapie, eksperymenty, koncerty z muzyką na żywo, warsztaty ceramiczne, wyjazdy do teatru, warsztaty kulinarne, wycieczki plenerowe. Oferujemy również bardzo atrakcyjne zajęcia dodatkowe.

Edukacja w naszym przedszkolu to świetna zabawa i gwarancja doskonałego przygotowania do podjęcia edukacji szkolnej.

facebook.com/profile.php?id=100076323844506

Przedszkole przyjazne dziecku

Żłobki, przedszkola, miejsca przyjazne dzieciom - zobacz nasze propozycje

Jesteśmy katolicką instytucją pedagogiczną, publicznym przedszkolem prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu. Wychowanie w przedszkolu opiera się na chrześcijańskiej wizji osoby, wprowadzamy dzieci w świat wartości, tj. prawda, dobro, piękno, patriotyzm, szacunek, odwaga. Każdemu dziecku zapewnia się w przedszkolu szacunek dla jego godności i respektowanie tożsamości.

Nasze Przedszkole jest usytuowane w zacisznej części Poznania na ul. Miastkowskiej 124. W ramach realizacji podstawy programowej proponujemy wszystkim dzieciom zajęcia dodatkowe: język angielski, gimnastykę korekcyjną, rytmikę, katechezę. Jest też możliwość zapisania dzieci na zajęcia dodatkowe płatne: szachy, zumbę, zabawy z piłką. Dostępne są też zajęcia ze specjalistami: logopedą, psychologiem oraz pedagogiem specjalnym i terapeutą.

W każdej grupie są dwie nauczycielki- siostra i pani (w miarę możliwości). Są u nas 4 grupy - 3-latki, 4-latki, 5-latki, 6-latki. W grupie 3- i 4-latków jest też pomoc nauczyciela.

W marcu ruszy rekrutacja. Wnioski o przyjęcie dziecka do placówki można składać do końca marca.
Patronuje nam Święta Rodzina z Nazaretu, Jezusowi, Maryi i Józefowi powierzamy sprawy rodzin z naszego przedszkola.

www.przedszkolenazaretanek.pl/

Przedszkole i Żłobek Nibylandia

Żłobki, przedszkola, miejsca przyjazne dzieciom - zobacz nasze propozycje

Przedszkole i Żłobek Nibylandia w Wymysłowie 32 to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach. Od 1.01.2024 r. staliśmy się publicznym przedszkolem, w którym opłaty za pobyt są takie same jak we wszystkich przedszkolach publicznych. Rodzice nie płacą czesnego.

Żłobek wspiera działania wychowawcze i edukacyjne rodziców. Tworzy warunki do nabywania przez dziecko umiejętności zgodnie z jego możliwościami rozwojowymi. Kieruje się zasadami wynikającymi z Konwencji Praw dziecka oraz powszechnie przyjętymi normami społecznymi i moralnymi. Liczba miejsc w żłobku wynosi 19. Do żłobka przyjmowane są dzieci w wieku od 8 miesiąca życia, a przebywać w nim mogą do ukończenia 3 roku. Żłobek zapewnia opiekę na dziećmi od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6.30 do 16.30

W przedszkolu pracuje anglista, katecheta, logopeda, pedagog, pedagodzy specjalni, terapeuta pedagogiczny. Każdą grupą opiekuje się wykwalifikowany nauczyciel i asystent nauczyciela. Kuchnia w przedszkolu i żłobku jest kuchnią wydawkową, w pyszne posiłki zaopatruje nas Restauracja Qrnik.

Każde dziecko ma własną szafkę, gdzie przechowuje swoje rysunki, karty pracy, poduszkę i kocyk. W każdej sali istnieją biblioteczki i kąciki przyrodnicze z roślinami, posadzonymi przez dzieci, w dwóch salach mamy również duże akwaria z rybkami i jedno z żółwiami, którymi opiekują się dzieci razem z opiekunami.

W placówce działa kółko teatralno–muzyczne, organizujemy zajęcia z Ruchu Rozwijającego W. Sherborne, zajęcia gimnastyczne czy wyjazdy na basen. Na terenie Przedszkola i Żłobka funkcjonuje Mini Zoo Nibylandia - zagroda z przyjaznymi alpakami, pawiami i kozami, które są nie lada atrakcją dla dzieci.

Facebook: Przedszkole i Żłobek Nibylandia

Przedszkole Specjalne Akademia Edukacji Montessori „Małpi Gaj”

Żłobki, przedszkola, miejsca przyjazne dzieciom - zobacz nasze propozycje

Zapraszamy do naszego Przedszkola Specjalnego Akademia Edukacji Montessori „Małpi Gaj”, które powstało z myślą o dzieciach. To dla nich stworzyliśmy taką przestrzeń, aby czuły się bezpiecznie, jak u siebie w domu.

Nasza wyspecjalizowana kadra czuwa nad całą organizacją placówki, opieką i zdrowiem dzieci. Zapewniamy opiekę: pedagoga specjalnego, neurologopedy, fizjoterapeuty, terapeuty integracji sensorycznej, kynoterapeuty, psychologa oraz specjalisty z wykształceniem medycznym.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 3 r.ż, w szczególnych przypadkach od 2,5 r.ż z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi a także ruchową.

www.facebook.com/malpigajnowytomysl

Żłobek i Przedszkole Tomcio Paluch

Żłobki, przedszkola, miejsca przyjazne dzieciom - zobacz nasze propozycje

Właśnie mija 10 lat od kiedy na poznańskim Szczepankowie zaczął działać żłobek, a rok później przedszkole „Tomcio Paluch.” Pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry, dzieci poznają tu otaczający świat i rozwijają talenty.

„Zależy nam, aby nasze placówki jak najlepiej przygotowały dzieci do dalszych etapów edukacji, dlatego oprócz rozwijania zainteresowań i umiejętności dzieci podczas zajęć dydaktycznych oraz poprzez różnorodne formy zajęć dodatkowych, zapewniamy też opiekę psychologa i logopedy. Dbamy również, aby dzieci dużo czasu spędzały na naszych placach zabaw i żeby czuły się u nas bezpiecznie” – mówi Katarzyna Moyney, dyrektor w placówkach Tomcio Paluch.

www.tomciopaluch.pl

Przedszkole Specjalne "Małpi Gaj"

Żłobki, przedszkola, miejsca przyjazne dzieciom - zobacz nasze propozycje

Przedszkole Specjalne " Małpi Gaj" charakteryzuje się przede wszystkim indywidualnym podejściem do dziecka. Terapie dobierane i prowadzone są pod kątem indywidualnych potrzeb podopiecznych. Głównym motywem przewodnim zajęć pedagogicznych jest praca oparta na idei M. Montessori, a także prowadzenie rehabilitacji ruchowej połączonej z terapią logopedyczną i psychologiczną.

Mieścimy się w Poznaniu na ul. Drewlańskiej, zaraz przy Parku Żurawiniec, gdzie codziennie uczęszczamy na spacery. Nasze sale
przedszkolne to łącznie prawie 300 m2, w tym przestronne sale pobytu dziennego, sala do rehabilitacji oraz SI oraz gabinety terapeutyczne.

Nasza wyspecjalizowana kadra czuwa nad całą organizacją placówki, opieką i zdrowiem dzieci. Oferujemy 4 posiłki z własnej kuchni, co pozwala nam dostosować się potrzeb dietetycznych dzieci. Przyjmujemy dzieci w wieku od 3 rż, w szczególnych przypadkach od 2,5 r.ż. z orzeczeniem o kształceniu specjalnym. Placówka zapewnia możliwość bezpłatnego dowozu dziecka do przedszkola.

www.specjalne-poznan.pl/

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole BomBelkowo Poznań

Żłobki, przedszkola, miejsca przyjazne dzieciom - zobacz nasze propozycje

Odkryj świat edukacji w niepublicznym żłobku i przedszkolu BomBelkowo w Poznaniu! Nasza placówka to miejsce, gdzie troskliwa opieka łączy się z innowacyjnym i indywidulanym podejściem do rozwoju maluchów. Dzieci uczą się poprzez naukę i zabawę - np. jak z przedmiotów codziennego użytku można stworzyć lampę lawę czy wulkan, z czego mają z tego mnóstwo radości. Wykwalifikowana kadra, nowoczesne metody nauczania oraz przyjazne otoczenie stwarzają idealne warunki dla wszechstronnego rozwoju Twojego dziecka. Zapisz swoje dziecko do Niepublicznego żłobka i przedszkola BomBelkowo, gdzie każdy dzień to nowa przygoda pełna nauki i uśmiechu!

Facebook: Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Bombelkowo Poznań

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Żłobki, przedszkola, miejsca przyjazne dzieciom - zobacz nasze propozycje - Głos Wielkopolski

Wróć na gniezno.naszemiasto.pl Nasze Miasto