Zwycięstwo gnieźnieńskich szczypiornistek. MKS PR URBIS Gniezno wygrywa z MKS Dwójką Łomża [FOTO, FILM]

Magdalena Smolarek
Na hali im. Mieczysława Łopatki w Gnieźnie gnieźnianki z MKS PR URBIS Gniezno pokonały zawodniczki MKS Dwójka Łomża siedmioma punktami. Zobacz jak wyglądało to spotkanie!

W sobotę o godzinie 17:00 w hali im. Mieczysława Łopatki w Gnieźnie odbył się mecz piłki ręcznej zespołów MKS PR URBIS Gniezno i MKS Dwójka Łomża. Od pierwszych minut meczu było widać ogromne zaangażowanie i chęć zwycięstwa po stronie oby dwóch drużyn. Po pierwszej połowie gnieźnianki prowadziły z zawodniczkami z Łomży 18:9. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem szczypiornistek MKS PR URBIS Gniezno 30:23.

Najwięcej bramek podczas tego spotkania dla drużyny gospodarzy wywalczyła Jagoda Linkowska, której udało się zdobyć aż 7 bramek.