IV liga piłki nożnej: Pogoń Lwówek - Mieszko Gniezno 0:3. Zobacz skrót meczu [VIDEO]

(mieszko-gniezno.pl)
Piłkarze Mieszka Gniezno odnieśli pierwsze w tym roku zwycięstwo ligowe. I to w jakim stylu! Biało-niebiescy wygrali na wyjeździe z Pogonią Lwówek aż 3:0. Bramki dla Mieszka zdobyli Krzysztof Jackowiak i Daniel Szymański dwie.

Początek spotkania nie zapowiadał tak wysokiego zwycięstwa Mieszka. Drużyna gospodarzy grająca z wiatrem od początku narzuciła własne warunki gry. Największym zagrożeniem były oskrzydlające akcje piłkarzy Pogoni, ale nasza defensywa dzielnie odpierała wszystkie ataki. W 24 minucie Krzysztof Jackowiak popisał się świetnym uderzeniem z rzutu wolnego i było 1-0. 8 minut później po zagraniu ręką w polu karnym przez Piotra Sobczaka sędzia podyktował rzut karny, ale zawodnik Pogoni - Łukasz Rewers nie wykorzystał jedenastki i nadal było 1-0. W przerwie spotkania trener Przemysław Urbaniak dokonał dwóch zmian. Kontuzjowanego Dariusza Urbaniaka zastąpił Przemysław Wolniewicz, a w miejsce Piotra Sobczaka wszedł Filip Huebner. W 65 minucie meczu Błażej Matysiak otrzymał żółtą kartkę. Kilka minut później na boisku pojawił się Patryk Kryszak zmieniając Błażeja Matysiaka. W 82 minucie po podaniu Szymona Romela, Daniel Szymański zdobył bramkę na 2-0. Z bardzo dobrej strony pokazał się Mateusz Kaczor, który w 84 minucie zmieniła Dawida Ciążyńskiego. W doliczonym czasie Gnieźnianie podwyższyli wynik na 3-0, a drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Daniel Szymański. Jest to szósta bramka tego zawodnika w tym sezonie i jednocześnie jest najlepszym strzelcem w naszej drużynie.

Następne spotkania Mieszko zagra z Czarnymi Wróblewo. Będzie to kolejne spotkanie o ''6'' punktów. Serdecznie zapraszamy w sobotę 7 kwietnia na godzinę 15:00.