IV LIGA PIŁKI NOŻNEJ: Zjednoczeni Trzemeszno - Mieszko Gniezno 1-1

(mieszko-gniezno.pl)
Drugi z rzędu remis zanotowali piłkarze Mieszka Gniezno, podopieczni Przemysława Urbaniaka. Tym razem biało-niebiescy podzieli się punktami z 13 drużyną ligowej tabeli - Zjednoczonymi Trzemeszno.

Oba zespoły do przerwy nie potrafiły zdobyć bramki. W 62 minucie spotkania po dośrodkowaniu Dawida Radomskiego na długi słupek, piłkę głową do Daniela Szymańskiego dograł Przemysław Wolniewicz i było 1-0. W 83 minucie spotkania piłkarze Zjednoczonych Trzemeszno mieli znakomitą okazję na zdobycie bramki, ale Patryk Szafran po raz kolejny w tym sezonie pokazał, że potrafi bronić jedenastki i nadal było 1-0. Ostatnie minuty spotkania należały jednak do gospodarzy, a w efekcie tego po błędzie defensywy Mieszka, Łukasz Popielski zdobył wyrównującą bramkę. Spotkanie derbowe powiatu gnieźnieńskiego zakończyło się remisem 1-1.