Mecz GKS Lechita Kłecko vs AP Błękitni Owińska. Lechita rozgromił na własnym stadionie

11 maja, o godz. 16.00 na Stadionie Miejskim w Kłecku odbył się mecz o mistrzostwo klasy A, między drużynami GKS Lechita Kłecko vs Akademia Piłkarska Błękitni Owińska. Mecz zakończył się z wynikiem 6:0 dla gospodarzy.

Pierwszą bramkę w 25 minucie starcia z drużyną Owińska zdobył Michał Kaczor,druga - tuż przed zakończeniem pierwszej połowy , w 40 minucie do bramki przeciwnika trafił Damian Wiśniewski.

Prawdziwi rozgrom naszej drużyn rozpoczął się po zmianie stron. Kolejne celne strzały naszej drużyny miały miejsce: 62' - Damian Wiśniewski, 68' - Mateusz Kriger k. 72' - Hubert Nowak 75' Michał Kaczor

Skład Lechita: Daniel Wojciechowski (82’ Łukasz LiSek Hoffmann) – Krzysztof Kubalewski, Mateusz Kriger, Kamil Roszkowiak (82’ Mikołaj Woźniak), Adrian Guzik, Michał Kaczor, Paweł Kadłubowicz, Hubert Nowak (76’ Kacper Bodzieszyk) Damian Wiśniewski, Sławomir Kasprzak (85’ Patryk Tomczak), Michał Kędziora (76’ Kamil Stawny)