Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Nowi komendanci komisariatów policji w Kłecku i Witkowie

Paweł Brzeźniak
Paweł Brzeźniak
Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie przekazało w poniedziałek decyzje o wyznaczeniu nowych komendantów komisariatów policji w Kłecku i Witkowie.

Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki wręczył rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków na stanowisku komendanta komisariatu policji w Kłecku kom. Bartoszowi Stankowiakowi. W uroczystości, która odbyła się w na terenie komisariatu, udział wzięli: Adam Serwatka, burmistrz miasta i gminy Kłecko, Tadeusz Bąkowski, wójt gminy Kiszkowo, Agnieszka Skalska, zastępca wójta gminy Mieleszyn, dotychczasowy komendant komisariatu asp. szt. Piotr Barański, specjalista ds. kadrowych asp. szt. Maria Łachajczak oraz funkcjonariusze z Kłecka. W swoim przemówieniu Komendant Powiatowy oraz włodarze gmin życzyli nowo powołanemu Komendantowi Komisariatu przede wszystkim wielu sukcesów w codziennej służbie.

Kom. Bartosz Stankowiak pełni służbę od 1997 roku, początkowo w oddziałach policji w Poznaniu. W 1997 roku został przeniesiony do pionu prewencji komendy powiatowej awansując na kolejne stanowiska. W 2016 roku został zastępcą naczelnika Wydziału Prewencji, a w 2023 roku został komendantem komisariatu policji w Witkowie.

Z kolei w komisariacie policji w Witkowie odbyła się uroczystość powierzenia obowiązków nowemu komendantowi podinsp. Mieczysławowi Napierale. W uroczystości udział wzięli I zastępca komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie kom. Mariusz Masłowski, zastępca burmistrza gminy i miasta Witkowo Marek Wiatrowski, wójt gminy Niechanowo Szymon Robaszkiewicz, st. specjalista Magdalena Pieterek oraz funkcjonariusze z miejscowego komisariatu.

Podinsp. Mieczysłąw Napierała służbę w policji pełni od 1991 roku, początkowo w Wydziale Ruchu Drogowego KWP w Poznaniu. Do tego samego wydziału gnieźnieńskiej komendy został przeniesiony w kwietniu 1999 roku. Od 2007 roku zajmował stanowiska od asystenta do specjalisty w Zespole Wykroczeń. W 2012 roku został zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Dlaczego chleb podrożał? Ile zapłacimy za bochenek?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gniezno.naszemiasto.pl Nasze Miasto