Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
W miniony weekend zapaśnicy z Gniezna startowali w dwóch...

Sportowy weekend w Gnieźnie: jak poradziły sobie nasze drużyny?

Świetne występy Husarza Gniezno

W miniony weekend zapaśnicy z Gniezna startowali w dwóch imprezach. W sobotę 18.11.2017r. najmłodsi zawodnicy z pierwszej stolicy rywalizowali na matach w Plewiskach. W zmaganiach wzięło udział około 200 zawodników z 8 klubów, które drużynowo uplasowały się w następującej kolejności - Ceramik Krotoszyn, Sobieski Poznań, Grunwald Plewiska, Grunwald Poznań, Tęcza Środa Wielkopolska, Husarz Gniezno, Unia Swarzędz, UKS Kiekrz. Jedenastu reprezentantów Klubu Sportowego Husarz zaprezentowali swoje umiejętności zgodnie z oczekiwaniami sztabu szkoleniowego. Złote medale wywalczyli - Patryk Remlein (kat. 27 kg), Ignacy Szarzyński (29 kg) i Mateusz Dziadoszek (32kg). Na drugim miejscu na podium stanęli -Matylda Dziadoszek, Antoni Skupin, Eryk Bogucki, Alan Bogucki. Brązowe medale zdobyli - Jan Kokot, Mikołaj Budzyński, Jan Skupin, Jakub Budny. W tym samym terminie w Wałbrzychu odbył się Puchar Polski Juniorów w stylu klasycznym. W zawodach rywalizowali zapaśnicy z 28 klubów. KS Husarz Gniezno reprezentowało dwóch zawodników - Szymon Bereźnicki (kat. 67 kg) oraz Waldemar Zamiar (kat. 87 kg), którzy zajęli odpowiednio 9 i 10 lokatę.

Czytaj etykiety! Oto 7 dodatków do żywności, które zwiększają ryzyko poważnej choroby