Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
W sobotę 25 listopada w Środzie Wielkopolskiej odbył się...

Sportowy weekend w Gnieźnie: jak poradziły sobie nasze drużyny?

Jak poradzili sobie zawodnicy Husarza?

W sobotę 25 listopada w Środzie Wielkopolskiej odbył się Turniej Mikołajkowy w zapasach w stylu wolnym. W zmaganiach wzięło udział prawie 110 zapaśników z 7 zespołów. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Ceramik Krotoszyn, drugie miejsce wywalczyła Tęcza Środa Wielkopolska, a na trzeciej pozycji uplasował się Husarz Gniezno. Ponadto starowały ekipy z Grunwaldu Poznań, Grunwaldu Plewiska, UKS Kiekrz i Unii Swarzędz. Gniezno reprezentowało 15 zawodników,którzy wywalczyli 13 medali. Złote krążki wywalczyli - Ignacy Szarzyński (kat. 27kg), Mateusz Dziadoszek (kat. 32 kg) i Mikołaj Budzyński (kat. 35 kg). Drugie miejsce zdobyl: Jan Skupin, Alan Bogucki, Eryk Bogucki. Na trzecim podium stanęli: Antoni Skupin, Matylda Dziadoszek, Patryk Remlein, Mateusz Kopaczewski, Konrad Sobkowiak, Hubert Sobkowiak, Kacper Pastwa. Jakub Grzelak i Jakub Budny uplasowali się na 5 pozycji.