Nasza Loteria

Wypadek w Łopiennie. Jedna osoba jest poszkodowana. Na miejscu jest śmigłowiec LPR

Paweł Brzeźniak
Paweł Brzeźniak
W poniedziałek, 14 sierpnia w Łopiennie w gminie Mieleszyn auto uderzyło w drzewo. Jedna osoba - kierujący jest poszkodowany. Mężczyzna był zakleszczony w samochodzie, ale został wyciągnięty przez strażaków. Na miejscu jest już Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Droga w stronę Janowca Wlkp. jest zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Okoliczności zdarzenia są ustalane. Na miejscu pracują strażacy z: Gniezna, Kłecka, Wągrowca, Mieściska, Mieleszyna i Łopienna.

od 16 lat
Wideo

Kobieta dachowała oplem na serpentynach

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gniezno.naszemiasto.pl Nasze Miasto