Brązowe medale laskarzy Stelli

TS
Udanie zakończyli halowy sezon hokeiści na trawie Stelli. Juniorzy oraz juniorzy młodsi tego klubu sięgnęli bowiem po brązowe medale młodzieżowych mistrzostw Polski.

============ramka belka blue sport(33165777)============
Ci pierwsi o tytuł rywalizowali w trzech turniejach. Pierwszy z nich odbył się w grudniu w Gnieźnie, drugi został rozegrany w styczniu w Gąsowie, a trzeci w miniony weekend w Toruniu. Najlepsi w tej rywalizacji okazali się laskarze Pomorzanina. Stella zajęła trzecie miejsce. Gnieźnianie dodatkowo otrzymali nagrodę fair play. Czwarte miejsce w tych rozgrywkach zajęli młodzi laskarze Startu.

W hali przy ul. Paczkowskie-go w Gnieźnie o medale walczyli natomiast juniorzy młodsi. I w tym przypadku zawodnicy Stelli stanęli na najniższym stopniu podium. Zespół trenera Rafała Grotowskiego miał szansę nawet na srebro, ale w decydującym meczu uległ drużynie z Gąsawy, choć jeszcze do przerwy, to gnieźnianie byli bliżsi wygranej. Złoto przypadło młodym zawodnikom z Rogowa. Juniorzy młodsi Startu Gniezno tym razem musieli się zadowolić piątą lokatą.

Wyniki mistrzostw Polski
juniorzy:
1. Pomorzanin Toruń, 2. LKS Gąsawa, 3. Stella Gniezno, 4. Start Gniezno, 5. Grunwald Poznań.
juniorzy młodsi: 1. LKS Rogowo, 2. LKS Gąsawa, 3. Stella Gniezno, 4. MKS Siemianowiczanka, 5. Start Gniezno, 6. Ósemka Tarnowskie Góry.