Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Mistrzostwa Gminy Łubowo w Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach XXV Igrzysk Dzieci

Angelika Stachowska
31 stycznia odbyły się emocjonujące rozgrywki o tytuł mistrza gminy Łubowo w piłce siatkowej dziewcząt. Turniej zgromadził drużyny ze Szkoły Podstawowej Tysiąclecia im. Mieszka I w Lednogórze, Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Fałkowie oraz gospodarzy - Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Łubowie, które rywalizowały o zwycięstwo, demonstrując umiejętności sportowe, ducha zespołowej współpracy i fair play.

Mistrzostwa Gminy Łubowo w Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach XXV Igrzysk Dzieci

Każdy zespół miał możliwość zmierzenia się z każdym. Mistrzostwa charakteryzowały się zaciętą rywalizacją, a wyniki często rozstrzygały się w ostatnich setach. Zawodniczki wykazały się nie tylko techniką i taktyką gry, ale również niezwykłą wytrwałością i determinacją.

Wśród drużyn, które zaprezentowały wysoki poziom sportowy, Zuzanna Zdrojewska ze Szkoły Podstawowej w Łubowie szczególnie wyróżniła się podczas turnieju. Uznanie należą się trenerom. Dziewczyny przygotowywali Marcin Bidziński, Jarosław Łabuz i Rafał Frąckowiak.

Mistrzostwa gminne w piłce siatkowej dziewcząt szkolnych to nie tylko okazja do rywalizacji sportowej, ale również ważne wydarzenie społeczne, które promuje zdrowy styl życia, aktywność fizyczną oraz ideę fair play wśród młodzieży. Turniej pozwolił uczestniczkom na wymianę doświadczeń, nawiązanie nowych przyjaźni oraz pokazanie swoich talentów szerszej publiczności.

Rozgrywki dostarczyły niezapomnianych wspomnień zarówno zawodniczkom, jak i zgromadzonej publiczności. Wręczenia medali dokonała Dyrektor Szkoły Podstawowej w Łubowie - Patrycja Pietrykowska. Mistrzostwa wyłoniły najlepsze drużyny w gminie w kategorii 5 i 6 klas. Do dalszych rozgrywek awansowały zawodniczki Szkoły Podstawowej w Łubowie.

Wyniki spotkań: SP Łubowo 2:0 SP Fałkowo, SP Łubowo 2:1 SP Lednogóra, SP Fałkowo 0:2 SP Lednogóra.

Rozgrywki w siatkówkę dziewcząt klas 7 i 8 w ramach Mistrzostw Gminy Łubowo XXV Igrzysk Młodzieży Szkolnej – talent i emocje na sali sportowej w Łubowie. Na terenie Gminy Łubowo trwają z niezwykłą pasją i zaangażowaniem rozgrywki w piłce siatkowej. Kolejne, piątkowe spotkanie zgromadziło zespoły ze szkoły Podstawowej Tysiąclecia im. Mieszka I w Lednogórze, Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki z Owieczek, Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Fałkowie oraz Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Łubowie. Wydarzenia promują sportową rywalizację wśród młodzieży, ale także stają się platformą do odkrywania młodych talentów.

Dziewczęta z wielką determinacją przygotowywały się do wydarzeń, doskonaląc umiejętności na treningach pod okiem trenerów, nauczycieli WF.

Wyniki spotkań: SP Łubowo 0:2 SP Lednogóra, SP Owieczki 2:0 SP Fałkowo, SP Łubowo 2:0 SP Fałkowo, SP Owieczki 0:2 SP Lednogóra. Najlepszą zawodniczką okazała się uczennica Szkoły Podstawowej Tysiąclecia im. Mieszka I w Lednogórze.

Szkoła Podstawowa w Łubowie jest publiczną placówką ośmioklasową z oddziałem przedszkolnym i oddziałami gimnazjalnymi. Pracuje w niej 33 nauczycieli i 8 pracowników administracji. Placówka liczy około 300 uczniów z Łubowa i pobliskich wsi. Dzieci na zajęcia dowożone są autobusem szkolnym.

Szkoła posiada dobrze wykwalifikowaną kadrę. Prowadzone są liczne zajęcia specjalistyczne i koła przedmiotowe. Dzieci mogą korzystać z dwóch sal gimnastycznych, dwóch świetlic, biblioteki oraz dwóch sal komputerowych.
Uczniowie naszej szkoły biorą udział w wielu konkursach i zawodach sportowych zdobywają nagrody i wyróżnienia, osiągają sukcesy na szczeblu ogólnopolskim.

od 7 lat
Wideo

Marcin Nowak żużlowiec Texom Stali Rzeszów - 10. Sportowiec 2023 Roku

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gniezno.naszemiasto.pl Nasze Miasto