Przy tenisowych stołach

TS
Sporo się ostatnio działo przy tenisowych stołach. W rozegranym awansem meczu III ligi tenisistki Stelli Niechan II pokonały u siebie 8:3 Simex Straszyn i umocniły się na pozycji lidera.

Rundę rewanżową rozpoczęli również III-ligowi tenisiści. I to rozpoczęli w dobrym stylu, bo od wygranej 6:4 w Dziembowie. Po tym zwycięstwie zawodnicy Stelli Niechan zajmują drugie miejsce w tabeli. W miniony weekend rozgrywano również turnieje indywidualne.

W Częstochowie, w ogólnopolskim turnieju seniorek najlepiej wypadła Roksana Załomska, która w stawce 88 najlepszych w Polsce zawodniczek uplasowała się na 17 miejscu. Emilia Kijok była 25, Paulina Nowacka - 33, a Sara Operman i Magdalena Wysocka zajęły 65 miejsce.

W Poznaniu odbył się natomiast wojewódzki turniej kadetów, w którym wystartowało blisko 90 zawodników. Drugie miejsce zajęła w nim Barbara Jóźwiak, a trzecie Anita Chudy. Wśród chłopców wygrał Łukasz Wachowiak. W turnieju nie startowali Jakub Różak i Filip Kujawa.