Zdziechowa Cup - 3 kolejka

UKS Zdziechowa
Podczas 3 kolejki "Zdziechowa Cup" nie brakowało zaskakujących roztrzygnięć i wielu bramek. Paweł Brzeźniak
Bardzo wysokimi wynikami zakończyła się 3 kolejka piłkarskich rozgrywek "Zdziechowa Cup". Nie oznacza to wcale, że brakowało emocji czy też wyjątkowych akcji.

No Name Nowa Wieś Niechanowska - Sunny Boys Zdziechowa 0-3 (Michał Dybalski x2, Wojciech Ratajczak)

Od pierwszych minut gracze ze Zdziechowy przeważali na boisku, a swoją wyższość udowodnili poprzez strzelenie dwóch bramek, w zasadzie, jedna po drugiej. W drugiej połowie przeciwnicy próbowali odrabiać straty, jednak ich wysiłek okazał się daremny i nie przyniósł żadnych rezultatów.

BVB Zdziechowa - Orzeł Obora 1-5 (Mateusz Ląg - Adam Olejniczak x5)

"One Man Show", a więc widowisko jednego gracza, jakim był Adam Olejniczak. Młody i utalentowany piłkarz robił co chciał z defensywą przeciwników, która nie była w stanie sprostać skomasowanym atakom graczy z Obory. Kolejny mecz i kolejka wysoka porażka piłkarzy Patryka Wojcieszaka. Dla Orła ten mecz był przełamaniem, które dało pierwsze zwycięstwo w "Zdziechowa Cup".

FC Panama Zdziechowa - Bad Boys Zdziechowa 0-6 (Michał Konieczka 2x, Mateusz Łuczak 3x, Bartosz Wojcieszak)

Spotkanie zapowiadane jako hit kolejki okazało się kompletnie jednostronnym widowiskiem, w których piłkarze Arkadiusza Martka zupełnie sobie nie radzili. Wszelkie próby akcji ofensywnych kończyły się jeszcze przed polem karnym bramki strzeżonej przez Bartłomieja Miśkiewicza. "Bad Boysi" wyrastają na faworytów do zwycięstwa "Zdziechowa Cup".