Sportowy weekend w Gnieźnie: jak poradziły sobie nasze drużyny?

Paweł Brzeźniak
W 16 kolejce 2 ligi mężczyzn MKK przegrywał 83-86 z Asseco II Gdynia. Mecz był bardzo zacięty, obfitował w wiele zmian prowadzenia. Obie drużyny chciały zejść zwycięsko z parkietu. Grupa kibiców z Gniezna głośno dopingowała swój team, który na niecałe 2 minuty przed końcem wygrywał z gospodarzem z przewagą 6 pkt. Niestety, ostatnie fragmenty spotkania były baaardzo kontrowersyjne. Mocno dyskusyjne decyzje sędziów posyłały gospodarzy aż 9-krotnie na linię rzutów osobistych. Nasi dali z siebie wszystko i mogli z podniesionym czołem zejść z parkietu, ponosząc jednak bolesną porażkę. Foto Intro Photography/archiwum
Za nami kolejny weekend, podczas którego rywalizowały nasze kluby sportowe. Jak im poszło?